Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen audit érdemes venni...

Milyen audit érdemes venni 500-600ezer forintog?

Figyelt kérdés

Milyen audit érdemes venni ebben az ár sávban ami 90-150 lóerő közötti teljesítményt tud és megbízható? Főleg benzines a szempont mert ebben a sávban a dízelt inkább nem nézem. Évjárat/motor/ autó típus akár linkekkel együtt.


Ki mit venne ebben az árban az audik közül?



#benzin #forint #Audi #500.000Ft #500-600k
febr. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Német prémium pénz nélkül a tuti vétel... Ennyiért jó állapotút swiftet kapsz vazeg.
febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság képpen kérdeztem vazeg. Renault Thalia/Citroen Xsara ami főleg a kinézett típus. (Jó tipusoknak tartom)
febr. 29. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmi F-betűvel kezdődött.
febr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint milyen F?
febr. 29. 19:47
 5/12 grafno ***** válasza:
Ferrari-Fiat-Ford. Ebben az árban semmilyen autót nem érdemes venni, kiveve ha van meg pénz tartalékban és nem szervizbe kellene hordani,hanem otthon lesz megcsinalva.
febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
LooooL
febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bobbycart.
febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyat amin van 2 év műszaki. Mert az audi 500e-ért úgysem megy át a következő műszakin :D

Ilyen extrém luxust, mint a megbízhatóság nyugodtan verd ki a fejedből, az nem ez az árkategória...

febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Selytettem. Thaliat meg Xsarat néztem eredetiben csak erre kíváncsi voltam

febr. 29. 20:11
 10/12 anonim válasza:

A4, A3, régebbi a8. Amúgy legegyszerűbb ha felcsapod a használtautó.hu, árkateg szerint nézelődsz, megnézed a neked szimpi kocsi adatait, milyen motor van benne stb. Utána nézel mennyire jó az adott konstrukció motorilag, ha az rendben van és más egyéb nagyobb baja nincs, akkor érdemes elmenni megnézni személyesen.

+1.9tdi tudom sablon, de asszem a z1-es motorkódúak egész megbízhatóak.

Régebbi audik még tuningalapnak is faszák, csak érdemes utánajárni jobban, sok sikert☺️😁

febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!