Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 400 000 forintom autót...

Van 400 000 forintom autót venni. Szerintetek érdemes egy nagyon jól karbantartott 94-es,1.4-es VW Golf 3-at vennem?

Figyelt kérdés
3-4 évig szeretném min. használni, természetesen figyelni fogok a kiküszöbölhető hibákra. Tudom, hogy milla alatt nem lenne érdemes venni, de mégis, ennyim van rá és sajnos nagyon kell.

2017. júl. 31. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 280.000-ért vettem egy Fiat Puntot. 2000-es évjáratú, klímás, sport verzió. 140.000 Ft volt az első szerviz, mindent kicseréltek benne (fékek, lengőkarok, vezérlés, olaj, szűrők stb). Szerintem drága egy 24 éves kocsi ennyiért.
2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és alighanem rohadni is fog annyiért. Ne vegyél ilyen öreg autót ilyen kevés pénzért.
2017. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felül mennyid van az első szervizre?
2017. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy swift kijön a járulékos kiadásokkal (az még normális állapotú lesz)
2017. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon meg kell nézni mert már ilyen öreg autóknál lehet gubanc ,de nem kizárt hogy kifogsz egy jó állapotut ami rendesen karban volt tartva ,garázsba tárolva ...

Tudom hogy rengetegen odavannak a golf tuningért de ha van rá más mód más tipusokban gondolkodj ;)

2017. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez tetszik akkor vedd meg. 1.4 benzin nagy bajai nemszoktak lenni. Ennyi pénzért már bőven lehet használhatóakat találni főleg a leggyengébb benzinesből. Rohadásra figyelj nagyon, mert már öreg szeretnek rohadni. Ha a kasztni motor váltó futómű rendben van a többi csak sallang. Nemlesz drága. Egy autó 24 évesen és 17 évesen és 10 évesen is zsákba macska. Inkább vegyél egy neked felszereltségben és szépségben megfelelő autót ami kicsit régebbit, minthogy a suzukidban görcsölj hogy ha neked jönnek vajon megdöglesz e vagy sem, vagy hogy vajon a kis városi morzsaporszivodban elfér e kényelesen 4 ember plusz csomagok.... stb két vwm van egy golf 2 és egy vento 1.6d és 1.9tdi egyik 20 másik 25 éves. a golf már itt ott rohad de a vento makulátlan. műszakilag mindkettő jó. azért arra számolj ha 4 kilóért veszel egy golfot legyen félretéve még kb 150 átirásra illetve szervizre.
2017. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!