Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36-ból vagy esetleg...

Bmw e36-ból vagy esetleg e46-ból melyik motorral felszerelt konstrukciót a legérdemesebb megvenni későbbiekben, ami mondjuk fenntartható is? (Gondolok itt rendes motorkódra stb)

Figyelt kérdés

Hallottam már sokféle infót, viszont olyanok véleményét várom akiknek már volt, vagy esetleg eleve szerelők. (Hozzáteszem én is annak tanulok, de még a többi emberrel együtt is folynak a viták, vannak akik egyből elvetik meg hasonlók. Kezdők vagyunk kvázi, bár van aki jobban benne van, az mondjuk nem beszélt le róla feltétlenül)


+ A lakatolási munkákat lehet itthon is ki tudnám/tudnánk vitelezni.



febr. 29. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
egyiket se, a saját pénzednek ne legyél ellensége
febr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amelyikre pénzed van.
febr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha számolgatni kell az aprót, akkor a BMW nem a Te márkád.
febr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vagy is inkább egy 316i, ami neked való.
febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én dízelt nem vennék ilyen korban, bár alapból nem vagyok BMW párti... Főleg nem suttyó BMW párti, értsd ezalatt a 20 év körüli gépjárműveket. Félreértés ne essék most tervezek autót venni (2004) tehát 20 éves gépről beszélünk, de véleményem szerint az alsó értelmi réteg veszi ebben a korban BMW-t.

A kérdésre válaszolva ilyen korban egy szívó benzinest vennék ami azért erőt (átvitt értelemben) is képvisel pl 318i.

febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2.5-től felfelé, 3 liter.. vagy mi van még? 4.0V8?
febr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezekből már csak igazán nagy motoros benzinest, lehetőleg coupe-t, mert annak még lesz némi értéke később is. H amár egy halom pénzt rá kell majd locsolni, legyen egy kis értelme is
márc. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdésre válaszolva ilyen korban egy szívó benzinest vennék ami azért erőt (átvitt értelemben) is képvisel pl 318i."


Ma is tanultam valami újat. :)

márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, akkor mindegy melyiket veszed. Ha számolgatni kell akkor nem feltétlenül a te autód.
márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
#8, falun a 318 a 90 lóerejével már "erős" :D :D :D
márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!