Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat toledo2 1.9 tdi 110 ló...

Zhgchchhh kérdése:

Seat toledo2 1.9 tdi 110 ló ba legérdemesebb venni? Sokan azt mondják nem jó a tdi mert ki megy a turbó porkaszto ijeneket hallok szerintetek ne vegyek tdi 110 ló ba seat toledo 2 öt

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Most vettem egyet de nem 110 lovassal, hanem 90LE. Ebben nincsen részecskeszűrő, de ugyanúgy van kettőstömegű. A 90LE megbízhatóbb kiforrottabb típus. Ettől függetlenül ha szar olajat kapott, vagy nem vigyáztak rá a 90 lovas is lehet hulladék. Nehéz jót találni, főleg keveset futottat, de ki lehet fogni. A turbó meg egy olyan dolog, hogy amikor megveszed még jó, aztán lehet két hónap múva kakukk, de lehet sosem lesz baja 1-2 évig. Ezt előre nem lehet prognosztizálni, nyilván vannak jelek hogy ha már kezd a turbóval gond lenni, de nem kell tőle ennyire félni
2018. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A " sima" TDI- k még mindig jók!A 90 lovas fix geós turbós a 110es vàltozó geós, ami kicsit bonyolultabb, cserébe erősebb, nem is kicsit. Én ugyan nem vagyok dìzel pàrti, sőt eléggé ellene vagyok, de van ahova és van akinek én is ezt tanàcsolom. Pl. Napi 30-40km, autópàlyàzàs stb...

Más kérdés, hogy rgy ilyen( szerintem )szép formavilághoz a benzines hang dukàl...

2018. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!