Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vétel! (400-600e...

Használt autó vétel! (400-600ezer között) Skoda Octavia mk1 (1.6 101le főleg) Chevrolet Aveo 1.4 16v (98le) Citroen Xsara 1.6 16v?

Figyelt kérdés

Ezeket az autókat néztem ki.

Jelenleg busszal 50-60km amit utazok. Ez még kérdéses hogy nő vagy csökkenni fog. Megbízhatóak e ebben az árban?

Skoda és a Xsara nagyon bejön (Citroentől nem tartok)

110-130tempónál többel pályán nem mennék egyikkel sem.

Hasonló autót ami 90+ lovas (nem kell 160 vagy 200lovas már 😁) mit tudtok ajánlani amiben el lehet férni 4en is és megbízható? Jelenleg csak benzint néztem.



febr. 29. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a negatív "ennyi pénzért ne autót vegyél hanem bicajt" típusú kommentek, de ne foglalkozz velük ha ennyid van akkor ebből kell gazdálkodni...

Ekkora összegért 20+-os autókat fogsz találni és ha nem 1.9 tdi akkor a dízel (szerintem az egyik legmegbízhatóbb típus) akkor felejtős inkább a sima szívó benzinest ajánlom.


Én a tipik autókat ajánlom ennyiért, de a három közül a kocka octavia szerintem a befutó.

febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Milyen tipik autóra gondolsz?

Az hogy 20+-os nem zavarja tudom hogy nem új autók.

Ha nem 1.9tdi? Pd tdi meg sima tdi van az Octavianak nem? (Nem tudom biztosra) nem hiszem hogy az 50-60km megfelelő egy dízelnek de ha tévedek szólj.


1.6 101 lovas Octavia mennyire bírja a pályát akár 2-4 fővel összesen ha úgyvan? Érdemes 2x meggondolni az előzést vagy bátran lehet? (Sok helyen olvastam hogy édes kevés az 1.6 benya erőben neki így nem érdemes előzni)

febr. 29. 22:52
 3/13 anonim ***** válasza:

Az előzést mindig meg kell fontolni, de a 130-at lazán képes tartani egy 100Le autó. Nem egy versenyautó, de azért megy.

Árulták 68 Le 1.4 Mpi motorral, na az nem volt virgonc, de az is elcipelte a bódét.

febr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok én úgy értettem, hogy ha hosszú távra vennék autót és ekkora lenne a keret akkor csak 1.9 tdi-t vennék mert az szerintem egy jó konstrukció.

Am az octavia is ezzel a dízellel is szerelt, de én maradnék a benzinesnél az általad említett táv okán.

Am a tipik autó alatt olyat értettem ami köztudottan igénytelen és ekkora összegért jó lehet pl G astra.

márc. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A mi autonk. Csak a suzuki.
márc. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
ne hallgass a károgókra, prémium autót kapsz 400 ezerért!
márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak 130-at képes tartani egy 100lovas autó?
márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 "lazán" Katalógus szerint 187km/h a vége, erre legálisan ebben az országban nincs lehetőség/szükség.

Az 1.4 Mpi/1.9 SDI is simán megy 130-at. Csak annyira sokan mondják itt, hogy mekkora kín ilyen "gyenge" autóval járni. 🤣

márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tegnap ezeket az Octaviakat találtam. Kezdő autónak munkába jók ezek? Főleg ennyi pénzért?


[link]


[link]


[link]

márc. 1. 08:34
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Az "ezeket", az konkrétan csak egy. Egyet 2x linkeltél a harmadik link meg nem működik. :)

Nekem nagyon nem tetszenek a hézagok, nézd csak meg az első lámpákat. Mondjuk ennek egy pici koccanás is elég, és már elmegy,a lökhárító. Én is megkoccoltam vele egy őzet, és hasonlóan elcsúszott de nézd meg a csomagtérajtót, az nagyon el van menve. Hűtőmaszk tuti cserélt, mert azt eredetileg színrefújják.

Jó autó az Octavia, nekem is van egy ilyen a 101 lovas motorral. Speciel nekem ez a beltér nem jön be. Ezt a műszerfalat még a legelső Octaviáknál használták, majd jött egy ráncfelvarrás, és akkor kapott egy "kisműszerfalas" óracsoportot, és nem utolsó sorban 2DIN-es rádióhelyet. Gondolom maradt egy csomó műszarfal raktáron, így el kellett használni.

De én úgy tudom, hogy ez így nem is a classik hanem a Tour. Autópályát simán bírja, de utána az olajszintet mindig kell ellenőrizni, mert olyankor szereti jobban csipegetni. Meg nekem a 101 lovas vezethetőségre, a bowdenes gázpedál miatt jobban bejön, mert ez az elektromos gázpedállal kicsit le lett butítva.

márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!