Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes gázüzeműre átalakított...

Érdemes gázüzeműre átalakított seat toledo 1.6-ot venni?

Figyelt kérdés
autót keresek, és 1.6-os seat toledora esett a választás. Találtam egy képek és leírás alapján jó állapotú darabot, felhívtam az eladót, elmondta, hogy 2014-ben lett átalakítva gázüzeműre, de benzinnel is megy, a kormány alatti kapcsolóval kapcsolható, a pótkerék helyére van beszerelve LPG gáztank. Én leginkább benzinnel használnám, ezért valószínüleg visszaalakítanám gyárira. Kérdésem az lenne, hogy érdemes ilyen dologba belekezdeni, illetve mekkora szívás kiszedni? Ez a hirdetés: [link]

márc. 3. 23:23
1 2
 11/11 Szolovjov ***** válasza:
Az én Passatom gázos már 13 éve. Nagyon jó döntés volt elgázosítani. Egyedül a tankolás kellemetlen, mert lusták a kutak megcsinálni az LPG kutat önkiszolgálósra. A jogszabályi háttere 2016 óta megvan. Fel kell szerelni hozzá egy nyomógombot, ennyi.
márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!