Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az átlag 8 liter benzinfogyasz...

Az átlag 8 liter benzinfogyasztás/100 liter az soknak számít 2006-os évjáratú Skoda Fabia esetén?

Figyelt kérdés
márc. 6. 11:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
100 km*
márc. 6. 11:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kérdés.


Nem írod, milyen helyzetben van használva.


Városban még kevesellem is.


Ha csak országúton, egyenletes tempóban mentél vele, akkor is elfogadható, bár lehetne kicsit kevesebb. Ez esetben pl. nézd meg a guminyomást, hátha kicsit alacsony.

márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Városi körülmények között használom. Legutóbb például Kalocsáról mentem vele Szegedre 110 km távolság meg másnap vissza is és ezen a távon volt átlag 8 liter a fogyasztás.
márc. 6. 12:05
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen körülmények között. Ha elviszed a gyereket a 800 méterre lévő oviba, meg vissza, akkor egész jónak számít. Ha autópályán mész 100-zal, akkor viszont pocsék ez a fogyasztás.
márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

"Városi körülmények között használom"


Aztán leír egy nem városi körülményt. 🤦‍♂️

márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
#12.05 Országúton 5 liter körül kellene fogyasztania, ha normálisan vezetsz.
márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Hát az én hibrid SUV-om 3 liter alatt eszik átlagban, városban meg nullát, szóval ahhoz képest ez anyagi csőd + rengeteg környezetszennyezés.
márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészesen sok. Úgy számoltad ki, hogy teleraktad, tank negyedéig kifogyasztottad, megint tele és ebből számoltad ki? Mert amikor ilyeneket írnak ki, a végén mindig kiderül valami turpisság, hogy 2000-ért tankol mindig tele és ugyanott volt a mutató, ahol múltkor. Ez így egyáltalán nem pontos. Az egyetlen pontos módszer a teli tankos.
márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Teli tankoltam mielőtt útra keltem.
márc. 6. 13:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lelett már írva hogy ez így nem jó számítás, 200 km alatt nem lehet pontosan kiszámolni és mérni.

Tele teszed majd addig méssz amíg majdnem kifogy és megint tele nyomod és a km-ből pontosan lehet számolni.

márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!