Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül melyiket...

A három autó közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi igényeket figyelembe véve kérném a segítségeteket!


- Lány vagyok, és első autónak szeretném az egyiket


- Az adott kocsival utaznánk Mo.-ról Ausztriába kb. 3 havonta


- Mivel nem igazán értek az autókhoz, ahogy a párom sem, így azt a modellt szeretném, aminek feltehetően kevesebb, vagy nem nagy súlyú problémái adódhatnak


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Köszönöm előre is!



márc. 7. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban minden autó zsákbamacska, mindegy hogy mit mond a kereskedő.

Van aki azt állítja hogy ez olyan jó autó hogy évek óta nem kellett szerelőhöz vinni.

Na akkor az első úton ki fog derülni, hogy MOST kell azokat az éveket bepótolni.

Van a másik véglet, aki azt mondja hogy rengeteget költött rá, eddig már összesen 35féle alkatrészt cseréltek.

Na akkor a 36. most fog megkotlani.

Nem akarom a kedved elvenni, de ezek már nagykorú autók.

Mindegyikben 300 e. km van , vagy még több, és mindegyiknek csak pár hónap műszakija van.

Éppen ezért eladók.

(jah' és érdekes módon mind kereskedésből, egyik sem sajátkézből)

márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha egy szakemberrel mennék megnézni valamelyiket, úgy biztosabb nem?
márc. 7. 18:06
 3/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy több tízéves autóknak sok bajuk lehet/van, de sajnos nem fut most drágább autóra és nekem sürgősen kéne egy. Igyekeztem a vélemények szerint nézegetni, elvileg a corsáknak jó motorjuk van és megbízhatóak. A ford jó első autónak, peugeot meg évek óta van a családban. Csak kíváncsi lennék, hogy ha muszáj lenne, akkor a három közül Ti melyiket helyeznétek előre.
márc. 7. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a szerelő, aki megmondja a tutit.

Találgatni, egy 5éves gyerek is tud, de annak semmi értelme.


Különben ha nem a mindennapokra kell, csak 3 havonta egy oda-vissza útra, lehet hogy jobban megérné bérelni.

márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Ford a legjobb választás ezek közül..
márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Ennyiért biztos, hogy mindegyik gatya. Normális, benzines Suzukit nem kapsz ennyiért. A dízel tuti szopóroller lesz.
márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézelődj még,ezek közül egyiket sem venném meg.
márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#4

de igen bocsi nem konkrétan írtam. Mindennapokra kell, csak hosszabb távokat 3 havonta tennék meg vele.

Benzin nekem felejtős, nem véletlen csal dízeleket csatoltam. Köszi!

márc. 7. 23:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jól látom kb 350-ben húztad meg a határt, ha csak 3 havonta teszel meg nagy távot, szerintem még mindig jobb egy benzines, inkább minthogy belefussak egy lendkerék vagy porlasztó hibába. (gazdasági totálkár). Sajnos azt tudom mondani mint a többiek, vagy benzines vagy drágább fiatalabb autó.

Ennyiért jelenleg pénztemető van, autó nincs :(

márc. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

S, akkor mennyi az a minimum ár a dízel autóknál ahonnan kezdődnek a jónak nevezhető autók?

márc. 8. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!