Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül melyiket...

A három autó közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Az alábbi igényeket figyelembe véve kérném a segítségeteket!


- Lány vagyok, és első autónak szeretném az egyiket


- Az adott kocsival utaznánk Mo.-ról Ausztriába kb. 3 havonta


- Mivel nem igazán értek az autókhoz, ahogy a párom sem, így azt a modellt szeretném, aminek feltehetően kevesebb, vagy nem nagy súlyú problémái adódhatnak


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


Köszönöm előre is!



márc. 7. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem 1 millió. Most egyébként is magasak az árak.

A következőt tudom mondani, kétféleképpen lehet hozzáállni:

1., Tényleg bepróbálkozol egy kis összegű autóval, 350 dízel, 2 év vizsga, és megy ameddig megy és nem költesz rá egy forintot sem csak a kötelezőt.

2., Beruházol egy jó állapotúra drágán, és ráköltöd amit kell, és csak erre használod, városban nem. Így még el is tudod adni később ha már nem kell.

A szakiról annyit, hogy többet ér, ha vétel előtt elviszed egy márka specifikus szervizbe átvizsgálásra.(ne márkaszervizbe)

Szívesebben írnák valami biztatót, de csak erre telik.

márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az öreg dízelekkel nagyon rá lehet faragni, egyes EU-országokban már több városból is kitiltották őket és egyre magasabbra teszik az emissziós lécet, amit az autóknak meg kell ugorniuk. Ezt csak azért mondom mert írtad Ausztriát, járj utána hogy ott nincs-e valami hasonló szívatás a dízelekre.
márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!