Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz elvételnél enyhén bekopog...

Gáz elvételnél enyhén bekopog valami a motortérben, borítékolható a főtengely csapágy kopása?

Figyelt kérdés
Ha nyomom a gázt akkor semmi, gázelvéteonél viszont valami kicsit kopog, ez bent az autóban nem igen hallatszódik csak kint. Valószínűsíthető a főtengely csapágy kopása?

márc. 8. 21:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Milyen motorral szerelt autó és hány km van benne? Lehet ez akár motortartó bak is.
márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem, azt mindig hallanád.
márc. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
1.6 benzin 74kw ford focus mk2. Vagy esetleg tudok még hajtókar csapágyra gondolni
márc. 9. 05:02
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom köze lehet e hozzá, de elindulásnál vagy ha sebességben megyek át fekvőrendőrön, ilyen enyhe nyikorgás van ami egyértelműen a motortérből jön, egyet nyikkan aztán abbamarad.
márc. 9. 05:04
 5/24 A kérdező kommentje:
Jah és 245 ezer van benne.
márc. 9. 05:04
 6/24 anonim ***** válasza:
A csomagtartóban gurul valami😂🙈😁
márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Motortarto bak elszakadt vagy tort.
márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy a hajtókar csapágyasságnak is ilyen a hangja, hogy gázelvéteore bekopog, vagy nem?
márc. 9. 07:46
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha a főtengely csapágy lenne megkopva azt hallanád mindig. Ott más lesz a dolog, valószínűnek tartom hogy vagy valamelyik féltengely kezdi a végét járni.


Nekem volt hasonló problémám akkor nekem az egyik stabilizátor pálca gömbcsuklója adta meg magát és akadt ki a rudazatból és az kopogott időnként főleg amikor úthibákon mentem át vagy valamiért berezonált a kaszni.

márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A nyikorgás az szerintem is valamelyik féltengely lehet, csak azt a kopogást nem tudom hova tenni, mert azt álló helyzetben is csinálja, de csak akkor ha elveszem a lábam a pedálról, amúgy semmi.
márc. 9. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!