Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnit kell vennem, ez az...

Alufelnit kell vennem, ez az ár egy darabra értendő vagy a 4-re?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 9. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván darabra.
márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Darabra pajtás
márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyári cuccok mindig nagyon drágák
márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1 db.

Komplett szettet még használtan, lepadkázva se nagyon találsz általában ennyiért.

(Nem kell jönni felhördülve, hogy de hát én ennyiért meg annyiért vettem! Igen, néha akadnak balekok, akik aprópénzért elszórják. Ki lehet fogni ha az embernek van lehetősége, ideje, türelme hosszasan vadászni.)

márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom hol élnek egyesek, csak a miheztartás végett írom, hogy egy Landroverre 3 millió egy felni-gumi szett.
márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

#5 Én egy mezei Opel Astrához vettem legutóbb kerékszettet. Nem is a legújabb modellhez. És nem is márkakereskedésben, mert ott horror lenne. Hanem közvetlenül az importőrtől.

Így felni: 150.000 Ft/db.

Középkupak: 9000 Ft/db.

Szenzor: 18.000 Ft/db.

Gumi: 48.000 Ft/db.

Szerelés: 20.000 Ft.

Inkább nem is számolom össze, hogy összesen mennyi volt. De elegem lett, hogy használtan százezerekért, csak lepadkázott, foglalkozós szetteket kínálnak és azt is a világ végén. Ez meg nekem most kellett. Vadi új, hibátlan és helyben volt.

márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Ott van 1.

Mit nem értesz???

márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. Persze, egy új astra nem ér annyit.
márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vegyél szerintem innen, nézz egy használt garnitúrát, fele annyiból megúszod, én is felnivásárlás előtt állok, eszem ágában nincs újat venni.
márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8, az a francia Astra szerintem se. Nem cserélném el a mostanit. A műszaki tartalommal kapcsoltban nem tudok nyilatkozni, mert nincs saját tapasztalatom, de beltérben baromira nem jön be.

Részben pont ezért költök erre a mostanira. Még nem öreg, km sincs benne sok, új korától nálam van, végig vigyáztam rá. Számomra teljesen jó még, nem sajnálom rá a pénzt.

Visszatérve a felni kérdésre: Legutóbb, aminél feladtam a keresgélést, egy használt gyári felni volt. Szépen volt fotózva, ránagyítva sem látszott semmi turpisság. Felhívtam az eladót, rákérdeztem milyen állapotban vannak a felnik. Azt válaszolta, hogy teljesen hibátlan, újszerű. Oké, elautózom érte házhoz. Nem a szomszédban volt. Emberünk kihozza a sufniból a felniket. Aztán élőben látszott, hogy az összesen meg van folyva a lakkozás. Elég csúnyán cseppes folyások voltak a felületen. Úgyhogy el is köszöntünk, mert nem pont ilyenre gondoltam... Ha megveszem, ugyanúgy kellett volna hozzá a szenzor, gumi, szerelés. És ha már ennyit költök, akkor nem a csúnya megfolyt felniket akarom nézegetni. Ráadásul ezek bikolor felnik voltak, nem csak egyszerűen elviszem színtereztetni, aztán jó napot. Nem egyszerű, futkosni kell vele, sokan el sem vállalják, mert macerás, hogy nem csak egy színre szimplán le kell fújni. Így ekkor döntöttem el, hogy nem érdekel, akkor lesz új, amit csak felgumiztatok, felrakom és évekig örülök neki, nem rohangálok többet utána. Nekem az időm, nyugalmam ennél többet ér.

márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!