Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw-sek nem tudnak vezetni?

Bmw-sek nem tudnak vezetni?

Figyelt kérdés

Két hete 2 bmw-s is rommá törte magát, (bmw 7er, bmw3er) üllői úti felüljárónál. Ma meg árokban landolt szintés egy 3mas 18.kerben. Ezek ennyire bénák?

És itt egy adat:

Anyagi szempontból legsúlyosabb sérülés egy Lamborghini Huracánhoz köthető, amelyben 250 000 euró értékű (99 millió forint) kár keletkezett, viszont a legtöbb balesetet elszenvedő autó mégis a BMW lett. Tavaly 1,78 millió balesetre derült fény a carVertical oldalán, amely egyértelmű növekedés az azt megelőző évi 1,4 millióhoz képest. A BMW képviseli a „legsérülékenyebb” márkát a platformon – az összes közül 48,4%-nál következett be káresemény.



márc. 12. 19:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Na végre, megvan a jogsi. Apuci "pici" fiacskájának bömbi kell.

Van ilyen.


Egészen más vezetni, mint a tanuló autót.


Saját példám:


Előtte sosem vezettem automata autót.

Külföldön mondták, hogy hazavisznek, mondjam el, hogy merre kell menni. Kicsit komplikált volt az út.

Mondták, hogy vezessek én.


Leálltunk a padkára. Átültem, megláttam a váltót, kérdeztem, hogy ezzel mit csináljak.

Tegyem D-be és nyomjam a gázt.

Megtettem. Egy sport autó volt. Helyből megfordult a nedves úton. Szerencsére nem jött senki...

márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem autó hanem ember függő csak bmw-be nagyobb lesz az arc. De hármas golfba is megelőz valaki a g@cibe, ha idegbe jön.
márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
túl erős vót nekik a húszdé. :D
márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Meg a 316i.
márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

A BMW-vel a mai napig összeköti az ember a sportosságot. Nyilván nem alaptalan, főleg régebben valóban sportosabb vezetési élményt adtak mint a konkurencia, ma már ebben a kategóriában minden autó tud haladni és kanyarodni rendesen, de a legtöbb modell hangolásában továbbra is tetten érhető.


Tehát akkor ki vesz BMW-t? Aki szereti a sportos autókat, mert szeret sportosan vezetni. Nyilván ebből a halmazból igen sok ember van, aki hajlamos elszámolni magát, mert többet képzel a vezetési képességeiről mint amit tud valójában, és alapvetően nagyobb a valószínűsége hogy elrúgja neki ott is ahol nem kellene.


Nem kell olyan nagyon okosnak lenni hogy lássa a párhuzamot az ember... viszont van ennek másik oldala is - aki tényleg tud vezetni, járt már vezetéstechnikai tréningen és pályanapon, az is a sportos autókat szereti, és az is sok esetben inkább BMW-t vesz, mint Audit, Mercedest, Volkswagent és társaikat. Tehát a jobb sofőrök is nagyobb valószínűséggel ülnek BMW-ben. Csak róluk nem hallani, mert ők nagy százalékban csak ott rúgják el ahol pontosan tudják hogy van rá lehetőség. Például versenypályán, vagy száraz, üres, jó minőségű útszakaszon.

márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Nagy tudomány egyenesben nyomni neki. Ezt látom szinte csak.
márc. 12. 23:55
 17/39 anonim ***** válasza:
Igen értjük, de az is vesz bmw-t, aki kompenzál. Mert azért az elég furcsa, amikor az X5-ből kiszáll egy 160centis fickó.
márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

Ha bmw-s néha el is dobja, abból tanul. A suzukis, dacsiás kispolgár soha nem tapasztalja meg, hogy milyen a határon autózni.

Tehát akárhogy is, a bmw-s hülyegyerek valószínűleg jobban fog tudni vezetni, mint a "40 éve balesetmentes" suzukis nagypapa.


Persze attól függ, hogy miben mérjük a "vezetni tudást".

márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
44%
#18 hát nem tudom.. én azt látom hogy a nagy bmw-s "vezetni tudás" kimerül abban hogy inkább átmennek teligázon a piroson, miután meg lettek baszkodva.. :D :D
márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
40%
Nyilván azt látjátok amelyik nem tud vezetni, mert az annyira barom hogy a forgalomban nyomja neki mint a hülye. Ti sem vagytok sokkal okosabbak ha eddig nem jut el.
márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!