Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudnak egyes emberek...

Miért nem tudnak egyes emberek parkoló autók között vezetni?

Figyelt kérdés
Elképesztő mennyi balek okoz parkolási sérülést. Rányitja az ajtót, nekimegy és otthagyja. Igen, akkor is baj, ha réti néger okozza, nem azért futok éjszakásba dolgozni, hogy valaki sunyin összetörje amiért keményen megdolgoztam.
2023. jún. 30. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert nem tudnak.

Idősek, nem érdekli őket az autó, figyelmetlenek, stb.

Igencsak van némi megtakarításom, de magam t.könszúrása lenne, ha az autómat akarnám babusgtani.

Ahhoz meg különösen idiótának kell lenni, hogy valaki azért gürizzen, hogy vegyen valami önkifejező? autókát, amire másnap rácsapja a pirinéni az f astra ajtaját a penny parkolóban...

2023. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Általában sok ember vezet autót, akik nem túl jók benne, nekik a szűk helyen navigálás pláne nem triviális.
2023. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
navigálási problémájuk van. Nekem is. Azért parkolok mindenkitől távol, illetve nem csúcsidőben járok vásárolni, vagy megyek biciklivel, gyalog
2023. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy ezres swiftet munkába járni pöcő. Mert azért az mégse olyan, mintha az a3-ra basszák rá az ajtót ugyi. Nagyon adom 1es!
2023. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Én sem vagyok a parkolás mestere, pont emiatt parkolok a lehető legtávolabb a bejáratoktól, ahol már szinte üres, inkább sétálok többet. Az ajtórácsapás az nettó trógerség viszont, már gyerekként megtanítottak a szüleim, hogy nem kivágom az ajtót, hanem lassan nyitom és ha csak úgy tudok kiszállni hogy hozzáérjen, akkor odateszem a kezemet, aki ennyire nemtörődöm abba mennyi kultúra szorulhatott?
2023. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

A nekimenést még meg tudom érteni, sajnos megesik. Viszont illene ilyen esetben elérhetőséget adni, és téríteni az okozott kárt.


A rányitásoktól én is meg tudok őrülni. Az én kocsim konkrétan körbe van verve, van ahol a szögből, mélységből látszik, hogy az az autós b*szta rám lendületből az ajtót amelyiktől direkt vagy 1 méterre álltam meg.


Sajnos sok utas sem igazán tudja kezelni az ajtót, kib*sszák, beb*sszák mint a budiajtót. Esetleg ott vannak a "gyerekem van" kártyás szülők is akik adott esetben matricákkal is hirdetik, hogy szarnak a másikra.

2023. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#1 : Mindenkinek más a drága... Szerintem inkább az a fontos, hogy a fizetésnek hány százaléka. Az enyémnek egy Skoda Fabia is nagy százaléka, így nekem az drága.
2023. jún. 30. 13:14
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 : Nem járok autóval munkába, tekintve hogy abból 0 Ft-ot térítenek meg.
2023. jún. 30. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Más hülyeségével nehezen tudsz mit csinálni. Ha megnézed a legtöbben mindig közvetlenül a bejárat közelében akarnak parkolni, és még a legkisebb helyre is megpróbálják bepréselni az autót. Utána meg alig tudnak ki- és beszállni vagy pakolni. De én nem is bánom amíg így van, mert 20 méterrel távolabb meg teljesen üres a parkoló. Ha félted a kocsidat, próbálj meg távolabb megállni a tömegtől ahol lehet.
2023. júl. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!