Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic hatodik generációb...

Honda civic hatodik generációba LPG?

Figyelt kérdés

Eljött az idő hogy vehetek magamnak végre egy saját autót. (Idáig a szüleim autóját vezettem 2,5 évig, de jól jön már a saját kocsi.)



Nagyon nagyon megtetszett az 1995-2001 közötti Honda Civic Hatchback formája. Nem is húzom tovább a kérdést:



Megéri egy 1.4i motorra egy LPG rendszert felszerelni?

(Fontos számomra a még jobb fogyasztás, ezért nagyon foglalkoztat a téma)

+ fontos tudnivaló: Van rá pénzem.



Nem találtam infót róla a neten. (Kivéve egy eladó sedan változatot Szlovéniában LPG-vel, de szinte alig írnak valamit erről a témáról)


Van egy olyan elképzelésem, hogy majdnem minden benzin motorra lehet ilyen rendszert felszerelni, de nem mindegy hogy írnak is-e róla a neten, vagy sem.


Van-e rálátásotok, tapasztalatotok?

Hallottatok arról, hogy valaki LPG-t szerelt be a honda civicjébe, ami ráadásul hatodik generációs?


Köszönöm! :)



#Civic #Honda #LPG #gázüzem #honda civic 6 #hatodik generáció
márc. 13. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész LPG marhaság, de te tudod. Ha benzinre nincsen pénz, akkor LPG-re sem lesz hosszú távon.
márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szolovjov ***** válasza:
Jó ötlet az LPG, én 13 éve járok azzal. Viszont ha beépítteted, akkor érdemes vagy 10 évig megtartani a kordét, hogy minél több hasznot termeljen. Én max 12-14 éves autót éppítetnék át. Na meg érdemes diskutálni LPG-s műhelyekkel, nekik van tapasztalatuk arról, melyik motor hogyan tolerálja a gázüzemet. A német autók remekül bírják, a japán nem mindegyik.
márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!