Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyik izzó többször kiég. Miért?

Egyik izzó többször kiég. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Izzólámpa probléma!

Érdeklődnék, hogy más is tapasztalt-e ilyet?


Az alany: 2011 1,6 benzin, sedan, CHEVROLET CRUZE a tompított/távolsági fényszóróban H4 van. Újév reggelén vettem észre, hogy a baloldali tompított nem megy. Kiégett. Cserélve. Erre most ugyanaz megint kiégett, úgy, hogy a másikban nem volt cserélve. A kocsit 2021-ben vettem, mindig mindent megkapott, ami kellett. Trafócsere, karbantartások mindig minden precízen. Amikor vettem, volt benne kb 145e Km, most van benne 195e Km. Tehát 3 év alatt 50ezer km ment bele. Nem tartom normálisnak, hogy a jobboldali fényszóró/izzó kombó teljesen jó, eddig a bal is jó volt, de most 3 hónapon belül kétszer ég ki? Mi lehet az oka? Mi változott meg az autóban vajon?



márc. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érintkezési hiba valószínűleg, de az izzó is lehet rossz minőségű.

Egyik autó játszotta ezt velem de mindkét tompítottal, pár hónapot bírtak még a márkások is. 2-3db mindig volt tartalékban otthon. Aztán meguntam és beruháztam az Osram Ultra Life nevű termékbe. Ez valóban éveket bír és azóta már az új autómba is csak ilyet veszek.

márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem az lesz, nem is drága, közben néztem.
márc. 15. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kirázódik és kiég , akkor akármilyet teszel bele ugyanezt fogja csinálni.
márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most ki fogom próbálni, ha ez is kiég, akkor a kirázódás ellen kellene tennem, bár fogalmam sincs, hogy mit.
márc. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!