Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek az...

Szerintetek mit kezdjek az egyik barátnőmmel, akivel elég zűrös a barátságunk. Nem nagyon ért meg engem és elég sokszor ki is oktat (ezt nagyon idegesítő módon teszi). Én már többször szóltam neki, hogy ezt ne csinálja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő olyan lány, aki mindig mindent előre megtanul, felkészül. Mondhatni "stréber". Én becsülöm, hogy ilyen szorgalmas csak, folyton előttem mondja, "Én már kész vagyok a beadandóval, ami két hét múlva kell" (úgy hogy tudja, hogy én még nem) meg, hogy "ma írunk dolgozatot töriből, miért nem tanultál?". Folyton ha valamit rosszul csinálok kioktat, ami nagyon idegesít. Aztán nem is értünk egyet szinte semmiben, pl.: csináltam neki barátság karkötőt, amit egyszer sem vett fel, másik szituáció, hogy volt egy csúnya veszekedés az osztályban ahol a barátnőm nem hogy nem az én pártomat fogta, de úgy jött velem mindenhova és magyarázott arról, hogy ő senkinek sem áll a pártján és, hogy nekem rohadtul nincs igazam mert totálisan rosszul csináltam! Nagyon idegesítő tudd lenni, de néha meg nagyon jókat beszélgetünk, nevettünk.

#veszekedés #barátság #rossz barátság vagy jó barátság
jan. 20. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én nem nevezném a barátomnak. Hogy hogy mit csinálj? El kell döntened, hogy ezt elviseled-e vagy sem, mindenesetre nem tűnik úgy, mint egy világi barátság kezdete.
jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!