Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto Alkatrészenként milyen...

Auto Alkatrészenként milyen márka a jó? Mert alkatrész boltokban van ezer féle márka tízezer különböző áron és nem tudom hogy melyiket vegyem ami jó minőségű és nem is nagyon drága.

Figyelt kérdés

Gondolok én fékbetétek,féktárcsák, féknyereg jav.készlet

Gumifémcsapágy (szilentek)

Lengőkar készletek

Féltengely, féltengely csuklók + gumiharangok, izzitógyertyák,

Kerék/más csapágyak,kerékagyak, turbó,kuplung,

Jeladók,motortartóbak,motor vezérlés szett


Audi a4 2.5tdi Quattro 180(ake) autóm van


márc. 19. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Azokat érdemes venni, ami mellett ott van, hogy gyári minőség. Azokat valamelyik autógyártó gyárilag belerakja az autójába. Akkor szar csak nem lehet. Viszont az ilyen AZ Meisterteile meg ilyen saját márkás cuccokat érdemes kerülni általában. Ők a nem tökéletes állapotú termékeket veszik meg, amiket nem raknának már bele a gyárak a kocsiba, mert mondjuk a ragasztás túlfolyt vagy hasonlók, azt megveszik olcsón és eladják. Egy levegőszűrőnél nem számít, de fontosabb alkatrésznél érdemes a jobb minőséget választani. Én kerékcsapággyal szívtam meg az olcsó kategóriás csapággyal. Jóval drágább lett a vége, mintha megvettem volna a jó minőséget, többször kellett cserélni. A garancia meg csak marketing fogás, mindent kitalálnak miért nem garanciális. Vedd meg a jó minőségűt mindenből, hosszútávon azzal jársz a legjobban.
márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Febi, Meyle, Lemförder, Sachs, Ferodo, Ajusa, Elring.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!