Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a feltételei annak, ha az...

Mik a feltételei annak, ha az autódban motort akarsz csernélni, de nem azonos ccm3-ra?

Figyelt kérdés

Adott egy 1.4-es BBY-s kódú motor.

Nyílván mivel szívó benzin, így elég korlátozott, hogy mivel tudsz több teljesítményt elérni.

Tudom tudom.. sport légszűrő meg társai..(de azt én nem)

Szóval van-e működő és egyben legális módja/útja annak, ha nagyobb motort teszel a kocsiba?

Köszi előre is a válaszokat



márc. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Itthon sajnos nincs. Külföldön esetleg TÜV-nél például engedélyezteted majd itthon honosítod, az lehet megoldás.
márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legális út itthon általában eladni és venni egy erős gépet. Persze lehet külföldön ügyeskedni, de a legtöbb embernek nem éri meg.
márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megérni nem éri meg az tény. El kell adni és venni erősebbet. A csere sem lehetetlen egyébként, totalcar-on van egy cikk, Golf IV-ben végigjárták. Olvasd el és mindent is tudni fogsz.
márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!