Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ügyfélkapun belül hol találom...

Ügyfélkapun belül hol találom meg menyi a gèpjárműadó?

Figyelt kérdés

Üres csekket kaptam csak :( nem is értem akkor minek kértem ha épp a lényeg nem szerepel rajta


Légyszives aki ért hozzá megírná hol találom az ügyfélkapun belül?

Köszönöm



márc. 20. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Bejövö üzenetek.
márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Csak egy tipp: A NAV_Mobil aplikációban akár egyből be is fizetheted. Én úgy szoktam.
márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*NAV-Mobil
márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tárhelyeden
márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bejövő üzenet lett volna egyértelmű de ott nincs nem értem miért :(
márc. 20. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindennki kapta meg az online tárhelyére a gépjárműadóról szóló értesítést.


Fel kell menni a nav.gov.hu oldalra, ott csinálni egy profilt. Belépsz és a menüben megkeresed az "ügyfélportál" gombot. Baromira nem felhasználóbarát, de ott lesz. Vagy ha már be vagy jelentkezve a nav-os felhasználói fiókodba, beírod a böngésződ címsorába ezt:

[link]


Ide még kérni fog egy ügyfélkapus azonosítást, ahol az ügyfélkapus adataiddal kell bejelentkezni. És utána látod, hogy milyen adónemen milyen tartozásod van.

márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy mivel még nem állították ki számodra a gépjárműadót, anav ügyfélportálon egyszerűen nincs tartozásod. Majd nézz rá 2 hét múlva, akkor már lehet hogy megjelenik.
márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!