Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolató kamera tényleg hasznos?

Tolató kamera tényleg hasznos?

Figyelt kérdés
Hogy működnek az autókban a tolatókamerák? tényleg használható? tényleg nem kell hátrafordulni tolatásnál? nem koszolódik be? esőben, és sötétben is látni valamit? igazából ha leszűkitem a kört, suzuki vitara vásárlást tervezem, új szalon autót.sajnos nehezen mozgok,le vannak merevedvbe az izületeim, izmaim, ezért lenne jó a technikai segítség.

márc. 20. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Sőt a vitara magadtól is beparkol.

Soha semmi nem helyettesíti a vezető tudását már ha van neki olyan.


Esőben használhatatlan, a lencse gyorsan koszolódik, sötétben pedig említésre sem méltó.


A sípoló hang pedig nagyjából arra hogy amikor neki mentél a falnak amikor annyira nézed mi van.


Úgyhogy én abban bízok hogy nézem a tükröt, vagy szükség esetén kinyitom az ajtót, netán leengedem az ablakot hogy biztosra menjek.

márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 - értem, csak mint ahogy írtam, nehezen forgolódom.és végülis alapárban benne van.
márc. 20. 21:57
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

Toyota, gyári tolatókamera.

Tökéletesen lát este, esőben is.

Havi 1x letörlöm az ujjammal mert azért maszatos lesz.


Hátrafele nem fordulok, az oldalsó tükröket és a kamerát nézem.

Ha lenne radar, a tükröket sem nézném szerintem

márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Több autóban is használtam, jellemzően jól látni vele. Ha nagyon esik és sötét van, akkor nem, de akkor mondjuk az ablakon se. Ugye azt nem látod benne, ami a kocsi mellett van, úgyhogy a tükröket azért kell használni, de hátrafordulni nem szükséges. Nem vennék már autót nélküle.
márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Ford tolatóradar és hátsó kamera.

Alapvetően jól lát, igaz, hamar elkoszolódik a lencse, de nem egy nagy ügy tisztán tartani, főleg, ha annyira támaszkodni akarsz rá (engem annyira nem izgat, akkor mosom, ha az autót mosatom, nekem a homályos lencsével is ad annyi segítséget, amennyit igénylek). Sötétben is segítség.

Tolatóradar 3 sávot mutat, kiválóan működik (mellette a kamera már szinte luxus)

márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Messze a létező legjobb extra.
márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Farkas999 ***** válasza:
57%
Nagyon hasznos, olyan dolgokat is lehet vele látni, amiket hátrafordulva, vagy tükörből nem. Ha esik, vagy sáros lett, akkor sem probléma azt az egy négyzetcentimétert letörölni. A garázsomba tolatva állok be, nagyon szűk a hely, kamera nélkül nehezen menne, mert még a tükröket is be kell hajtanom beálláskor.
márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Hasznos, tolatsz, bekapcsol, mutatja a képet a középkonzolon, hátrafordulni nem muszáj, ha nem vagy teljesen béna, nem koszolódik, sötétben, esőben is működik
márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Seila ***** válasza:
78%

1


"Úgyhogy én abban bízok hogy nézem a tükröt,"


Igen, de az autó mögé konkrétan nem látsz, mert holttér van és bármikor hátad mögé szaladhat a járdáról egy 4 éves gyerek és meg van a baj.

A tolató kamerának pont ez a dolga, hogy ezt megelőzze.

márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Abban biztos vagyok, hogy az 1-es még az életben nem látott se tolatóradart, se tolatókamerát.
márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!