Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezerles csere után enyhe...

Vezerles csere után enyhe szelephang,mitől?

Figyelt kérdés
Vezérlés csere volt egy sima 8 szelepes benzines saxon. Minden jelen, minden ahogy kell,de indítás után néhány másodpercig erős szelephangja volt,majd utána is amíg jarattam (nem jarattam üzemi hofokig) nagyon halkan,de volt egy nagyin picit szelephangja. Azelőtt semmi. Jeleket megegyszer leellenoriztem,minden teljesen okes. Lehetséges hogy kell menni egy kört,üzemi hofokra járatni,hogy teljesen feltoltodjenek megint a tökék?
márc. 23. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olajszint rendben? Bele való olaj került bele?
márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olajat majd melegre jaratas után akarom cserélni,szebben lefolyik. De rendben az olajszint természetesen.
márc. 23. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Finom alacsony sebességgel haladni és nem városi környezetben.Az üzemi hőfokot hamar elfogja érni nem kell aggodni.Össze kell hangolodnia a szelepnek a himbáknak stb.Amikor már össze csiszolodtak és még mindig van szelephang az már összerakási gond lehet.Valahól valami nem illeszkedett a többihez csak látszólagosan.A himbák rendesen bevannak állitva?
márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vezérlés csere előtt semmi hangja nem volt. Mást nem csináltam rajta,csak vezérlést cseréltem. Nem nyúltam semmi máshoz. Ezért kérdezem, hogy vezérlés csere utan kell-e idő a tokeknek feltoltodni.
márc. 23. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szelepcserét olajcserével kellett volna kezdeni.Hideg az olaj?Lassan folyik le?Van olajmosó olaj és várhatóan lehozza az odaragadt anyagot is.De még most sem késő.
márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen szelepcsererol beszélsz?
márc. 23. 19:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg miről beszélsz? Nem értem.
márc. 23. 19:55
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok.Még annyit.Ha beáldoztál a szelepcserére akkor ne sajnáld a motortól azt a kis plusszot amibe a mosóolaj kerűl.Hidd el megéri
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja,te valami robot vagy,már értem.
márc. 23. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne szelephangja lennie, ha jól van összerakva. Erőre ugyanolyan? Ha el lenne rakva a vezérlés, akkor gyengébb is lenne.
márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!