Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2107 miért nincs szikra?

Lada 2107 miért nincs szikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott egy Lada 2107 (1500). Egyik pillanatról a másikra nem jut el a szikra a gyertyákig. Már megnéztünk mindent de semmire nem jutottam. Gyújtótrafó működik, gyújtáselosztó fedele cserélve lett, benne a kalapács cserélve lett, kábelek cserélve vannak és a gyertyák is viszonylag újak. Néha-néha kap egy kis szikrát be is indul egy pár másodpercre de utána megint csak leáll. Reggel még ment aztán délután nem indult be. Beázás nem lehet garázsban áll néha van csak elővéve. Már megnéztem(-tünk) minden leírást, oldalt ami ehhez kapcsolódik de semmi. A dolgok a probléma előtt hónapokkal lettek cserélve lehet talán fél év is eltelt azóta. Válaszotokat előre is köszönöm.

márc. 24. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több Ladám is volt, többek között 1500-as. Nálam is előfordult ez, mire rájöttem, hogy a trafót ki kell cserélni, mert nem biztos a szikrája. Persze keresni kellett egy atomerőset, azzal már stabilan működött. Ha nem is bátran, de elmentem bele Svédországba(is)
márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Megszakító, kondenzátor, trafó, pár vezeték. Kb addig tart mindezt megnézni, amíg megfogalmaztad ezt a kérdést.
márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Attól hogy megnézi még nem javul meg.
márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!