Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél 8 millió...

Milyen autót vennél 8 millió forintért?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy dízel J Astrám van (2011), jövőre lesz 10 éve hogy nálam van, semmi komolyabb baja nem volt egyébként, csak a kötelezők.


Szeretném idén cserélni.


Dízelt már semmiképpen sem szeretnék, inkább benzin vagy hybrid.


Toyota Corollán gondolkodtam, elég unalmas autónak tűnnek, de állítólag megbízhatóak.


Honda Civicet is nézegettem, de azokat nem túlzottan ismerem.


A német autók kimaradtak, engem valahogy nem fogtak meg. Ausztriában élek, Skoda, VW, Audi, BMW, nekem túl unalmasak külsőre, annyira népautók már. Nem extravagáns külsejű autót keresek, csak azt mondom, hogy szerintem túlhypeoltak.


Ti milyen autót vennétek?


márc. 24. 20:36
1 2
 11/11 Morzsi007 ***** válasza:
4-5 éves autó azért nem fog rohadni bármilyen márkáról beszélünk. Vagy bármelyiknél előfordulhat, akár 10 éves Mercedes is rozsdásodhat, pedig mindig garázsban volt tartva és újonnan üzembe helyezve. Egyébként a Mazdánál régebbiekre jellemző jobban. Nem hiszem, hogy 20 éves korában még Te fogod használni.
márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!