Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi után első autónak mit...

Jogsi után első autónak mit ajánlotok 400-560ezerig?

Figyelt kérdés

Olyan nagy igény nincs. Szervó legyen meg elektromos ablak vagy klima de nem létszükséglet csak kényelmi funkció, esetleg kormány állítás ha van olyan. ha tekerni kell az ablakot az se halál. Motor terén inkább benzin legalább 1.4 amivel kényelmesen lehet haladni pályán is. Nem egy káosz kupac autó. Francia/olasz autóktól se tartok annyira (persze nem alfa Romeo mert az más sáv)


Miket ajánlotok? Ferdehátú/Szedán kivitelben 1.4+ cm³ motorral? Város/pálya 30-60km távra benzinnel?



márc. 25. 10:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#4 által linkelt mucuki nem kicsit túlárazott, rozsdás felnikkel, ronda lökhárítókkal, kb még 200-at se adnék érte, ha kellene.

Persze nagyot dob a csiricsáré házikó a háttérben....

márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 ezt jó volt olvasni is! F vagy G astra 1.6 (101 lovas) Szedán/combo kivitel 550ezerig jó vételek? Láttam 1db 1.8 G astra caravant is ennyiért
márc. 25. 21:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat 1.0 opel corsa 480000 ért 2001 -s de tip top 2 éves használat után simán vizsgázott költségmentesen!! Vásárláskor igaz 4 téli gumi kellet A lányomnak vettem!! A szokásos Eco tech probléma megvan!! Olaj csippegetés!!Ezek már gyárilag is csippegetik az olajat 180000 km van most benne!!Az enyém egy másik kategória 1.2 (2014)Swift
márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

@12/kérdező, nekem bejön az Astra F egyelőre. Összességében kényelmes, a futómű elsőre meglepett hogy mennyire szépen rugózza ki az úthibákat, igaz mióta a téli 14” helyett vettem rá 16” felniket nyári szettnek ebből a jó tulajdonságából vesztett valamennyit.


A gond, hogy bár én valami csoda folytán kifogtam egy nem olajzabáló Ecotecet, ami a 90 lóerejével teljesen jól viszi autópályán is, valójában a régebbi 1.4 és 1.6 szívóbenzineket szokták ajánlani amikkel viszont elég lomha.


Astra G-m nekem sosem volt, ültem csak benne, szerintem hasonló az F-hez abban hogy ingerszegény és cserébe tartós cucc. Ennyiért inkább szép F-et néznék mint közepes G-t.

márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14


Párom nagyszüleinek van egy 1.6 8v (75lovas) F astra kis dinamikus de inkább a 101.lovas F és G astra amiket néztem. 560ezerig elég jó állapotú G astra is van már

márc. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!