Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha MT-07 jó motor egy...

Yamaha MT-07 jó motor egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most szeretném lerakni a jogositványt és gondolkodtam hogy milyen motorral kezdjek mivel elég régóta húz a motorozás. Nézegettem neten motorokat de nem tudom mi jó és mi nem jó kezdő motor és azokat se tudom h miket kell egy kezdőnek figyelembe vennie motorválasztáskor. Akkor találtam az MT-07 es azóta szerelemes vagyok a hangjába. Nagyon nagyon szeretnék egyet de nem tudom hogy jó e lenne kezdésnek. Az ár nem érdekel. Valamint személyes szempontom hogy mindenképp olyan motort szeretnék amit nem kell lecserélnem a gyengesége miatt.

márc. 27. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mt-10
márc. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mt-10? Az nem lenne sok? Hozzateszem teljesen kezdő vagyok.
márc. 27. 06:46
 3/9 anonim ***** válasza:
soook?
márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az MT07 is sok lesz elsőre. De mi a gond azzal, hogy elsőre veszel egy kisebbet, és idővel lecseréled? Egy motor nem olyan, hogy egy életre veszed, hanem idővel minden motoros kiakar próbálni másik típust, bármennyire is megszerette a mostanit. Ha meg az erő számít, akkor ennyi erővel vehetnél 1000-est is, ugyanis megsúgom, hogy az emberek szemében csak ez a motor. A nem motoros emberek, mindig úgy kezdik, hogy "hány köbcentis, 1000-es?", és ha mondod nekik, hogy csak 700-as, akkor csalódott pofavágás lesz a válasz.
márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretnék 3 éven belül új motort venni és az MT07 az meg olyan középútnak tűnik legalább is az én szememben. Másrészt engem nem érdekel más emberek véleménye a motorommal kapcsolatban, a lényeg az hogy nekem jó legyen élvezzem és tegye a dolgát.
márc. 27. 07:27
 6/9 anonim ***** válasza:

"Másrészt engem nem érdekel más emberek véleménye a motorommal kapcsolatban"

ahhoz képest mintha pont más embereket kérdeznél, hogy milyen motorod legyen

márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdést kedves utolsó válaszoló. Nem azt kérdeztem hogy milyen, hanem hogy jó kezdő motor-e. Ennél több információra nincs szükségem. Valamint az utolsó válaszomra visszatérve.. Még mindig nem vélményért tettem fel a kérdést hanem tényekért meg tapasztalatokért ami nem egyenlő a véleménnyel. Imádom a gyakorikérdéseket még mindig.
márc. 27. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
gyerekmotor
márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:
Ha a motor kezelés megfelelően megy aminek elvileg mennie kell ha már sikeres vizsgát csináltál akkor elboldogulsz vele. Nem egy erőgép,súlyban sem túlsok. Ha nem képzeled magas rossinak akkor beválalható kategória.
márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!