Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kezdőnek 600 vagy 1000...

Egy kezdőnek 600 vagy 1000 köbcentis motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem akarok bunkó lenni isten ments, de a szokásos hülye dumát légyszi ne hangoztassátok, hogy "minek kezdőnek ekkora motor" blabla... már hallottam pár 100x.


Egy Yamaha r1 vagy r6-ot szeretnék kezdő motornak, de sokszor olvasom hogy " az inkább arra jó, ez meg erre..." stb...


Köszi előre is



2018. febr. 1. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha alább nem akarod adni, akkor nyilván a 600-as motor is jobb választás kezdőként, mint az 1000-res.

Egyébként már egy Yamaha R6, vagy GSX-R600 is néha túl erős még egy nagyon tapasztalt motorosnak is, csúnya meglepetéseket tud okozni, iszonyú erős. Mondom ezt úgy, hogy nekem 1000-res GSX-Rem van, de igazából félek tőle.

2018. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
600-as vasak általában sportmotorok, 1000 és felette inkább sporttúra vagy túra motor. Kezdőnek sportmotort nem ajánlok, vegyél inkább egy 1200-as GS-t, vagy RT-t vagy CBF-t.
2018. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezőkém, miért nem írod le, mit szeretnél hallani, oszt' mi majd megismételjük.


A hozzád hasonló szerény, "jobb-vagyok-mint-Valentino-Rossi"-jellegű kezdőknek általában azt javaslom, azt vegyék, amihez a szívük húz, plusz legyen náluk aláírt papír, hogy szerveik átültetetése ellen nincs kifogásuk.

2018. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

50-es robogó után egy 600-as Suzuki GSXf-et vettem. 78 lóerő, nem tépi le a fejed, de megy, ha kell. Sporttúra.

Páromnak 600-as GSXR-e van, na az sportmotor. Az ezrest kezdésnek én nem ajánlanám, nagyon erősek. Megjegyezném, egy ezres GSXR baromira nem túramotor...

GS-t ráérsz majd venni, ha nyugdíjas leszel és meguntad a hajlongást. Ettől függetlenül baromi jó motorok.

Szóval szerintem egy 600-assal (ha ésszel csinálod) remek ízelítőt kapsz, és szerintem pár évig tuti meg leszel vele.

2018. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" de sokszor olvasom hogy " az inkább arra jó, ez meg erre..." "

Ezt mit jelent a kérdező szerint? Kifejtené?

2018. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy! Motorozni egyiken sem fogsz megtanulni rendesen, meghalni meg mindkettővel meg lehet...

A fokozatosság a tapasztalatszerzés buz.knak való!:)

2018. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
600-as általában sportmotor 1000 meg felette sport túra meg túra??? Ekkora baromságot írni istenem. Érdekelne kedves válaszoló hogy honnan szedted ezt az oltári nagy hülyeséget. Tisztában vagy egyáltalán magával a motorozással? Vagy tudod hogy mi az hogy motor? Nem hiszem
2018. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!