Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a fényszóró magasság...

Ha a fényszóró magasság állító motor "beáll",elképzelhető hogy ettől a másik oldali sem fog müködni?Van valami védelem,hogy csak szinkronban a kettő egyszerre tudjon müködni?

Figyelt kérdés

márc. 31. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vedelem nincs, de ha beall a motor es a tularamtol leolvad a biztositeka, akkor lehet hogy a masik sem fog mukodni - bar valoszinuleg azon a biztositekon van mas is.


Kitalalom: autot akarsz venni es az elado azzal etet, hogy jaaaa csak beallt az egyik motor es aze' nem megyen a fenyszoroallitas, nincs ennek nagy bajaaa..

márc. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Évek óta használom az autót,Focus 1.4,pár napja vettem észre hogy megint nem müködik a fényszóró állítás.

Azért megint,mert kb 1 éve ezt már eljátszotta-akkor azt csináltam,mielőtt veszek új motort,kiveszem a régit,kíváncsiságból,hogy néz ki,hogy müködik.ha már a kezemben volt,átmozgattam,fújtam bele wd40-et,-és láss csodát,megjavult,és akkor már mindkettő müködött.Azért gondoltam arra hogy a tervezők felkészültek az ilyen helyzetre,és csak párban,a kettőt egyszerre lehet állítani.

márc. 31. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért nem veszed ki akkor megint?
márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kivettem,mindkettőt,kipróbáltam,megcseréltem,újra kipróbáltam.Egyik működik,másik nem.

Így választ kaptam a kérdésemre.

márc. 31. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!