Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A billencses kamionoknál...

A billencses kamionoknál miért billentik meg egy kicsit a pótkocsit amikor leállnak?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így lefolyik az esővíz a platóról.
ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a víz ne álljon meg a platón/ponyván
ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
mondjuk én sem értem, azért van a ponyva hogy ne folyjon bele az eső, és ez nem hó hogy felhalmozódjon, plusz amikor elindul az első kanyarban úgy is lefolyik az összes ami fennmaradt :D Hallottam már hogy valaki rakottan is ugyan így megbillentette a kelleténél kicsit jobban és ráborult a mellette lévő kamionra :D
ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Azért nem érted, mert a ponyva nem azért van, hogy az álló autó belsejét védje
ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 mivan? :D Alapból az "álló autó belseje" az a fülke lenne nagyeszű... nem mellesleg, de, qrvára azért van a ponyva hogy ne folyjon be semmi. Amikor a ponyvás kamion papírtekercset visz szerinted mi lesz ha egy csepp víz is éri a tekercset? Vagy ha a gabonás billencses búzát visz és befolyjik a víz mi történik szerinted?
ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!