Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy olajcsere?...

Mennyibe kerül egy olajcsere? (Min-Max)

Figyelt kérdés

Márkaszervizhez vagy Márkafüggetlen szervizbe érdemes vinni a kocsit.

Azt olvastam hogy szűrőket is ilyenkor érdemes cserélni.


(Első autó tulaj vagyok)



ápr. 2. 00:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
#9 Érzik, hogy kezdő vagy. Olyat nem mondunk, hogy csak a legjobb minőségű. :D Meg még olyat sem, hogy csak a gyári, simán még csak a beszerzés is extra számlatétel. Olajcserénél sokkal egyszerűbb hozott anyaggal, meg tudod te is rendelni a minőségit.
ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmilyen baj a piacon, ilyen árak vannak.
ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Osztrák határtól nem messze lévő Opel márkaszervizben 40-ért cserélték pár hónapja. Ott vettem újonnan, azóta ott szervizelik, semmit sem drágult az évek alatt. És tényleg megcsinálják, mert ellenőrizni szoktam.
ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

" a lehető legjobb minőségű szűrőket és olajat kérném"


Ez hiba volt, ebbol nekik az jott le, hogy nem ertesz hozza es nem sajnalod ra a penzt. 🤦‍♂️

ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
#14 De amúgy őszintén, én egy becsületes, kedves embernek tartom magam. De ha valaki nekem azt mondja, hogy "figyu, én nem értek hozzá, pénz nem számít, csak holnapra legyen kész", akkor a félórás forrasztást is kétnapos munkaként számlázom ki. :D
ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 tehát akkor mégse vagy becsületes. :D
ápr. 6. 12:48
 17/20 anonim ***** válasza:
Becsülettel ráírom, hogy egynapos munka, plusz sürgősségi költség. Van, akinek amúgy reflexből háromnapos munka, csak én értek is hozzá. Ha meg te jobban tudod, mi mennyi meló, csináld magad. :D
ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Isten a tanúm, én azért még életemben nem panaszkodtam, hogy valaki nem enged dolgoztatott, hanem hazament és megcsinálta magának. :D Az a legjobb.
ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 Így volt végül egy barátom, aki autószerelő, megtanította és együtt megcsináltuk. Legközelebb egyedül fogom, sokkal olcsóbb.


Köszönöm a válaszokat! A kérdést lezárnám, mert megkaptam a választ.

ápr. 6. 13:05
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Olajcsere amúgy nagyon furi dolog. Legutóbb a motoromban apámmal csináltuk, szerintem az órabéremhez képest sokáig tartott. De tudna szerelő olyan árat mondani rá, amire azt mondom, hogy annyit már nem fizetek érte, inkább magamnak.
ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!