Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok autó vásárlás előtt állok.Amit szeretnék az mindenképpen egy Volkswagen golf 5.Viszont jobban bele merülve a keresgetésbe találtam gt,gti,gtd golfokat is.Benzineset szeretnék mindenféleképpen,abból viszont benzinesben csak 2.0tfsi és tsi motorral ellátott kocsikat találok.Tudom hogy a TFSI az turbós a tsi pedig turbó nélküli és tudom hogy egy ilyen autót nyilván nem olcsó szervizelni amivel nem is lenne baj viszont nem szeretnék egy megbízhatatlan autót amire ráköltöm az árát duplán.Szoval akinek van ilyen autója mi a véleménye róla?Maradjak inkább a sima golfnál?

ápr. 3. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá zsé, akkor egyik sem vészes annyira. Baj akkor van amikor valaki erőn felül vesz autót.
ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Vegyél egy BKK bérletet.
ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ott van, akkor mert már a mostani dízel buszok is közvetlen befecskendezésesek.
ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy rémlik hirtelen, hogy a GT volt csak összkerekesben, a GTI nem.

A 200 lóerő körüli TSI/TFSI motorokkal nincs olyan komoly gond, mint a korai 1.4-esekkel. De az a tuti ha belépsz ilyen témájú csoportokba, ott motorkód szinten megtalálod mi a jó.

Szerintem ilyen autónál ez úgy működik, hogy amilyet találsz árban és állapotban megfelelőt, azt kell venni.


(Ja és a GTD a dízel)

ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene mindent elhinni amit az autóskártyákon találsz.
ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!