Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó automata kiskocsi?

Jó automata kiskocsi?

Figyelt kérdés

Tudnátok jó, automata váltós kicsi autót ajánlani?

Fontos, hogy automata legyen. Manuálison vizsgáztam, de 3 éve nem vezettem olyat, csak a családi automatát. Az is fontos, hogy kicsi legyen, nő vagyok, szeretem a pici kocsikat. Pl Hyundai i10, és hasonló méret.


ápr. 4. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ápr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Toyotában nagyon édeseket és elfogadható óra állással találok 2-3 millió körül, köszönöm szépen <3
ápr. 4. 11:24
 13/17 anonim ***** válasza:

Polo 1.6tdi dsg, kis takarékos méregzsák, ráadásul jóval

kényelmesebb is a kategóriatársainál.

ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak minek automata? Kisebb piac, drágább. Annyira derogál váltani? Az ne is vezessen, akinek nem megy a manuális. Hidd el, hosszabb távon magadat szopatod az automatával.
ápr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#10 Pont a régebbi automatánál szívnád a fogad, hogy szar a technológia, és ráadásul a tankolás is drágább.
ápr. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#14 megy, azon vizsgáztam. Viszont ha megtehetem, miért ne vegyek nekem szimpatikusat? 3 éve automatat vezetek, kényelmes. A kényelem meg nekem visz mindent. Sok férfi azt hiszi, attól lesz hosszabb a pöcörője, hogy kézzel váltogat. 🤷🏼‍♀️
ápr. 5. 07:58
 17/17 A kérdező kommentje:
#15 nem OLYAN régire gondolok. Hanem egy 6-7+ évesere. Amit eddig vezettem az egy 2013-as Nissan és tökéletes a váltója, imádtam, csak kell egy saját, kisebb kocsi elköltözés miatt.
ápr. 5. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!