Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régebbi autóknál (pl. egy...

Régebbi autóknál (pl. egy ladánál) szólnak forgalmi vizsgán ha nincs szőnyeg az utastérben, hanem csak a csupasz fém van?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem Ladám van, de nálam műszakin még soha nem vizsgálgatták a szőnyegek állapotát. Tudtommal a Kreszben sincs kitétel, hogy milyen szőnyegnek kell lennie az autóban.
ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Tessék...?
ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem legutóbb a gumiszőnyeg miatt bukott meg.
ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Forgalmi vizsgán? Biztos?
ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] úgy értem mint itt a 4. képen. utcai autó, ugyhogy sportkomány, meg bukócső nyilván nincs, csak nincs bent a szövetanayag meg a szigetelés. azt tudom hogy erre nincs külön leírva szabály, viszont azt mindenki tudja hogy mennyire szeretnek minden apróságba belekötni. azért kérdem, hogy hátha valakinek van ezzel tapasztalata és megtudja mondani hogy őt szivatták emiatt, vagy nem foglalkoztak vele. és még annyi hogy teljesen ki lesz lakatokva, fényezve, úgyhogy még rohadás se lesz ott meg semmi.
ápr. 6. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
De az elsőbbséget megadtad?
ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
műszaki* bocs xd
ápr. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!