Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 nap múlva forgalmi vizsga....

3 nap múlva forgalmi vizsga. Mire figyeljek oda? Valakinek valami jó tipp/módszer?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós típus vagyok. Úgy érzem,hogy valami kis dolgon fix elcsúszik az egész. Valószínüleg olyan gyomorgörcsel megyek majd hogy csak na.

Tippeket ,ötleteket várok ,hogy hogyan készűljek,mi segít ,mi az amire főleg figyeljek, higy lehet javítani dolgokat. Ilyesmik


márc. 25. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Ismerősöm 3* bukott(2*?), az utolsón lassan megfontoltan ment, több ideje volt felmérni, meggondolni a teendőket.

Átment, de megjegyezték, hogy azért illik majd gyorsabban közlekedni.

Úgy látszik a vizsgalapon nem volt erre strigula, nem tudták beszámolni.

márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináld jól, amit kell. Kész.
márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szolovjov ***** válasza:
Mindent csinálj úgy ahogy tanultad. Akkor nem lehet belőle bukta.
márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 én is így mentem át. A vizsgabiztos meg is jegyezte a végén, hogy azért lehetnék néhány esetben kicsit dinamikusabb és "szemtelenebb":D
márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Reméljük jobban megy a vezetés mint a magyar nyelv, különben csúnya bukta lesz belőle.


Egyébként meg erre nincsenek tippek.. vagy tudsz vezetni vagy nem.

márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszi. Alapból Angol vagyok. Magyart tanulok 10 éve. Nem hiszem ,hogy akkora probléma van ha elírok pár szót amikor elvileg a tietek a legbonyolultabb nyelv. 🤣
márc. 25. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, nincs jelentősége ha nem sikerül, max pénzt és időt veszítesz, ugyan ez a vezetésre is igaz, nem baj ha lassabban mész, legalább lesz időd mindenre. Az idegesség a bukás 1. számú okozója véleményem szerint, pedig visszagondolva, nem nagyon volt okom rá, a bukás meg nem szégyen, mindenki bukott legalább egyszer, aki nem az vagy szerencsés vagy volt esze és vitt pénzt elsőre :D
márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megis buktam😅 de nem értettem feltétlen mivolt. Mert a vizsgabiztos végig nyomta a teloját majd amikor visszaértem a vizsga vegéhez,közölte ,hogy ja amugy megbuktam

Visszakérdeztem hogy ugyan min? És mikor?

Mire azt válaszolta hogy az egyik kanyarnál lekapcsolt az indexem.

1x volt hogy vissza kellett nyo.jam de ott amikor elindultam meg ment ,csak ahogyan sávra igazgattam magam, ugy a kormámy miatt lekapcsolt. ,de visszakapcsoltam ahogy tudtam,kanyarodás közben egy szűk úton.🤷‍♀️meg elmeletileg ott volt 1 biciklisem. (Gyakszilag pedig, körbeneztem és üres volt az egész tér.)


Nem szégyellem a bukást,csak azért kellenek a tippek tapasztalatok ,hogy ha megyek akkor x,y dolgokra próbálok többet öszpontosítani mert tudom hogy masok hol hibáztak.

márc. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!