Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nehéz a váltás?

Miért nehéz a váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2009-es ford fiestám van, és nem értek az autókhoz, így nem szeretném, ha megvezetnének!

A héten volt szakszervizben az autó, ahol a teljes kuplungot ki kellett cserélni, ez majdnem 260 ezerbe került. A mai nap használtuk hosszabb távon, ahol egyértelműen érezhető volt ,hogy nagyon nehezen lehet a kart elmozdítani. Van összefüggés a kuplungcsere és eközött? Vagy véletlen, hogy pont ezt követően jelent meg ez az új hiba? Saccolni tudtok hogy ez megint mennyibe fog kerülni? Nagyon el vagyok keseredve, a munkába járáshoz szükségem van kocsira, de a fizetésem egésze rámegy lassan. Nagyon köszönöm!



ápr. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már két autómban is cseréltek kuplungot, de egyszer sem tapasztaltam ilyet. Szerintem elk.rtak valamit.
ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sok minden. Vidd vissza. Lehet, hogy a szerkezetet rakták össze rosszul lehet, hogy a váltó mozgató mechanikáját, de az is lehet, hogy a hibát a hibás tengelykapcsoló fedte el.
ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte jó volt utána nem jó, akkor egyértelműen valamit elrontottak. Vissza kell vinni. Mondjuk ahol 260-ért szar munkát végeznek, az "nagyon jó" hely lehet. Egy kuplungcsere 100 ezer, ha nagyon drága akkor 150 ezer ft. Egyenesen pofátlan ára van.
ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet elgyengültél.. Vitaminhiány vagy kezdődő parkinzonkór.. ilyesmi.
ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor indulsz könnyű berakni sebességbe , nem recseg?
ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!