Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

19 vagyok, eddig azért nem kezdtem neki az egésznek, mert félek, hogy nem tudnék sose megtanulni váltani, stb. Lehet, hogy viccesnek hangzik, de komolyan mondom. :D

Tehát, akinek már van jogsija: Mennyire volt nehéz?



2017. dec. 24. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha csak ennyi tart vissza, kérj meg egy ismerőst, akinek van jogsija és biztonságosan vezet, hogy mondja el, miként kell váltani.


Ez rutin szerűen fog menni, mint az írás. Nem is fogsz figyelni, csak csinálod.

Sokkal fontosabb figyelni az utakon a közlekedés dinamikáját, a környezetedet, a táblákat és a felfestéseket.

2017. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semennyire nem volt nehéz. Minden vizsgám elsőre sikerült B-n is, C-n is, D-n is, GKI-n is.
2017. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor állj neki vezetni tanulni, ha meg van a motivációd és az égő vágyad, hogy autót vezess. Ha ez nincs meg akkor az egész felesleges idő, energia és pénz kidobás.
2017. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez megint egy olyan kérdés amire senki sem fog tudni választ adni. Tekintve, hogy minden ember más, van akinek tényleg a kisujjában van az egész, van aki sosem képes megtanulni vezetni. Ezt nem lehet megmondani, csak akkor tudod meg, ha megpróbálod.
2017. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinél más. Nekem pl. maga a technika (kormány, váltó, pedálok, index) egyáltalán nem volt nehéz, de az útra odafigyelni már annál inkább, rengeteg ideig tartott, mire megtanultam egyszerre nézni a táblákat, a kereszteződéseket, a többi autóst meg minden. :D

De volt olyan tanulótársam, aki már bőven túl volt a 30 órán, azt hiszem másodszorra bukott akkor, és még mindig rá kellett szólni, hogy nyomja be a kuplungot és ne törje ki a sebváltót a helyéről... :D

2017. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Maga a váltás olyan mint a biciklizés vagy bármi. A váltót kezelni megtanulni pár óra maximum. Ez nem lehet akadály. A közlekedés a nehéz, meg az autó méreteinek érzékelése és a manőverezés (tolatás, parkolás stb)
2017. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Én se sok kedvvel álltam neki régen. Nem voltam autó fanatikus. Az első év nehéz volt, egyszerre figyelni a kresszre, forgalomra és a vezetésre
2017. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
De utána már jó volt. Most már teljes kocsi függő vagyok. 13évig karambol sem volt, bele lehet rázódni. Első évét amíg rutint szerzel ki kell bírnod és ne utáld meg addig a vezetést...
2017. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8 Legalább még 13 év karambol mentes utat! :)
2017. dec. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!