Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell kell cserélni a...

Mikor kell kell cserélni a xenon izzót? Jobboldali szépnek néz ki, bal tovább melegszik, nagyon enyhe lila derengése van de épp hogy észrevehető.

Figyelt kérdés

Ezek már cserélek lennnének?

Milyet ajánlanátok?


ápr. 7. 17:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És meg annyi, hogy a belső foncsor hibátlan, mégis gyengének érzem…
ápr. 7. 17:46
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha kiég akkor kell cserélni. Osram Xenarc-ot szoktam venni. Ja és párba illik cserélni, mert ha teljesen ugyan olyat veszel akkor is más lesz a színe az újnak.
ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kiég? 😁
ápr. 7. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor cseréld ki. Vagy addig mész vele, ameddig még dereng valami az útból?
ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy azért fura mert sok már a LED-es, ami erősebb vagy ez ilyen. 35w bixenon. Ha ilyen az új akkor inkább rendelek D4S ledet, azért kérdezem. A halogennél erősebb.
ápr. 7. 18:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint a halogénnél erősebb így is.
ápr. 7. 18:26
 7/12 anonim ***** válasza:
"Kiég? 😁" Mert? Mi annak az állapotnak a neve amikor nem világít? Elfáradt? Beadta a kulcsot? 🤣
ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha már lilás lesz a fénye akkor közel a csere. Én egy hónapja cseréltem, Osram Xenarx Cool Blue Intense-t kapott. Szép valóban fehér fénye van és nagyon erős.
ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Az égő fényereje folyamatosan csökken a használattal arányosan. Nem a LED fényesebb, hanem régi az izzód. Cseréld ki.
ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor régi. De a xenon nem ég ki. 🙂

Fényerejét elveszti, igen. De ki NEM ég

ápr. 7. 20:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!