Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oktató nem tájékoztatott a...

Oktató nem tájékoztatott a vizsga időpontjáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam vezetni, az oktatóm korábban már azt mondta, hogy folyamatban van a vizsgaidőpontom lefoglalása, de még nem volt semmi konkrétum, mondta, hogy pénteki napra várható a vizsga. Erre ma az órán közölte velem, hogy holnap reggel lesz a vizsga. Én a holnapi napon sehogy sem tudok elmenni vizsgázni, korábban nem jelezte az oktatóm az időpontot. Azt mondta, hogy már múlt héten mondta nekem a vizsga napját, időpontot, de ez nem igaz. Közölte velem, hogy ki kell fizetnem ennek a vizsgának az árát, mivel ugye nem megyek el, és majd a következő vizsga árát is ki kell fizetnem. Írásos jelzés sem az oktató, sem az autósiskola részéről nem érkezett nekem az időpontról. Mit tudok tenni? Ez csak így szóban működik, tényleg fizetnem kell? Köszönöm szépen a segítségeteket!!!!


ápr. 8. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Iskola ügyintézőjével beszélj, hogy találjatok valami megoldást, ne az oktatóval.

Lehet még le is lehet mondani, de ez nagyon nem fair, ha tényleg elfelejtett időpontot egyeztetni.

ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Oktató hibája, neki kéne viselnie a következményeket, de természetesen senki sem akar ebben az országban felelősséget vállalni a tetteiért. Ezért van minden is tiltva. Beszélj a sulival, hátha meg tudtok egyezni.
ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!