Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt gumiabroncs vásárlásá...

Használt gumiabroncs vásárlásánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Ilyen apróbb jelekre gondolok amiből következtetni lehet arra hogy nem érdemes megvenni, mert hiába állítja a tulaj hogy jó állapotú, de kamuzik.


Nyári gumi lenne, 2020-as szett.


ápr. 10. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
4 éves gumiért nem adnék ennyi pénzt, akkor inkább tegyél hozzá egy kicsit, és vegyél újat. Nézz körül a gumi.hu oldalon, kiindulásnak jó, én is ott vettem, négyévszakosat, úgy sincsenek már komoly telek, és akkor egy szettel megúszod a téli-nyári helyett.
ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Öreg gumi színre, ránézésre.

Repedések kezdődnek a barázdákban, meg a blokkokban.


Olyant még nem hallottam. hogy valaki eladja az autójáról a jó gumit.


Mekkora méret ez, hogy megéri neked megvenni használtan?

Ránézésre ez legalább 4 éves.


185/65 R15-ben én pár éve 64-ért vettem egy friss szettet.


Nehogy megvedd!

ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Végül úgy döntöttem nem veszem meg. Egy új szett Laufenn lesz a dologból 195/65 R15 méretben. Sajnos nem vagyok egy nagy szaki, munkadíjjal együtt 89e Ft lesz.
ápr. 10. 19:04
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

#12

Mondok neked egy újdonságot,képzeld én nemsokára eladom a 1,5 éves Hankook gyárból közvetlenül vásárolt max 5-6000-et futott téli gumimat mert vettem egy szebb,eggyel nagyobb átmérőjű felnit ;)

Nem annyira elképzelhetetlen ez szerintem bár nyílván nem túl gyakori

ápr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
195/65 R15 az egyik legolcsóbb méret. Jó döntés újat venni.
ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!