Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt E titán?

Lejárt E titán?

Figyelt kérdés

A befizetes ota eltelt egy ev es nem sikerult lerakni


Ha ujra befizetem ujra mehetek vizsgazni?



ápr. 12. 10:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Apr. 14.-en fizettem be tavaly

Most mentem el vizsgazni es megbuktam


Most ha ujra befizetem ez ujra egy ev? Vagy legalabb elmehetek ujra vizsgazni?

ápr. 12. 10:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az eTitan csak egy oktató gyakorló program, amit 180 vagy 75órát használhatsz, és ha a végén sikeres házivizsgát teszel, akkor mehetsz hatóságira. Utána igazából nincs rá szükséged, és annyiszor mész Kreszvizsgázni ahányszor akarsz, a program lejárta után is. De ha te gyakorolni szeretnél, akkor kérhetsz a sulidtól hosszabbítást, de nem feltétel a vizsgához.
ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*180nap/75 óra
ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy 12 honap utan sikeres vizsgat kell tegyel



Akkor az lenyegtelen?

ápr. 12. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem, ez él, vagyis 1 éven belül le kell vizsgáznod, és annyiszor mész ahányszot akarsz,de semmi köze a vizsgáknak,az eTitanhoz, ami fél év után amúgyis lejárt,de még utána is próbálkozhatsz.

ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mi történik ha nem sikerült?
ápr. 13. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha olvastad, hogy a beiratkozástól számítva 12 hónapot van sikeres kreszvizsgát tenni, akkor azt is, hogy ha nem sikerül, akkor kezdheted előröl a tanfolyamot, vagyis a teljes ár befizetése után, kapsz ismételt hozzáférést az eTitanhoz, és csak akkor mehetsz újra vizsgázni, ha abban sikeres házivizsgát tettél. Aztán megint lesz 1 éved, hogy sikeres hatósági Kreszvizsgát tegyél
ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat hasznos volt🩷🩷🩷
ápr. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!