Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kellene aggodjak?

Kellene aggodjak?

Figyelt kérdés
nem rég vettem az autot (audi a3 1.9 pd tdi) de nem jelzi a víz hőfokát a mutató meg sem mozdul 50 fokról, amikor megvettem akkor öntöttem bele vízet mert szint alatt volt, azóta már mentem vele kb 100km-t nem látszik, hogy fogyott volna belőle de a kupaknál kicsit látszik, hogy kinyomja a vízet, szerelőhöz pedig csak 1 hét után tudom elvinni megnézetni

ápr. 14. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A vízhőfokmutató lehet rossz vagy a termosztát, a víz kinyomás pedig lehet simán csak kupak hiba. Rosszabb esetben meg is főhetett a motor ezért adták el.
ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni ha megfőtt a motor?
ápr. 14. 02:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Megáll és többet nem indul.
ápr. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs ott semmi "minimum alatt volt". Ahhoz, hogy vízhiány miatt megpusztuljon litereknek kéne hiányozni, nem csak úgy szint alatt 2-3 decivel, az semmit nem okoz. Ha nem fogy a víz látványosan, nem rotyog mint állat nincs nagy gáz, láttam hengerfejes dízelt az csak úgy nyomta ki magából a vizet. 100km-en litereket kellett rátölteni, hogy ne süljön be.

Itt műszerfal/termosztát/jeladó hiba lesz.

ápr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!