Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 1.9 PDTDI típust...

Audi A4 B7 1.9 PDTDI típust érdemes választani?

Figyelt kérdés
2004-2008 között gyártott modellek

ápr. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el ezekből a dízelt, 2.0i, megvenni is olcsóbb és szervizelni is. Többet eszik, de annyival nem hogy megérje a dízelt a választani. Ezt mondom úgy hogy nekem volt mindkettő.
ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szolovjov ***** válasza:
0%
Én is azzal venném. Vagy ha benzin motorral, akkor menne bele az LPG, mert a fene tankol egy 9 literes fogyasztású autót.
ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számomra fontos, hogy a legendás 1.9TDI legyen
ápr. 15. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Akkor rossz ajtón kopogtatsz, ugyanis ezekben NEM az a motor van amelyik legendás. Ez a BRE és a BRB, aminek semmi köze a legendás adagolós faék egyszerű 1.9 motorokhoz, mint AFN vagy az AHU Ez a pd elemes részecskeszűrős utolsó utáni legutolsó 1.9.


#2 Nem eszik 9et egy 2 liter benzin A4. Ráadásul a porlasztójával, a részecskeszűrőjével és a turbójával se fogsz szívni mert nemes egyszerűséggel nincs neki. Nekem ami volt abban 400.000 volt, gyári kettőstömegű volt még benne, vezérlést, olajat, szűrőket, gyertyát és trafót kellett cserélni rajta össz-vissz. Vegyes fogyasztás; 8-8,5l között ugrándozott neki mindig, a volt 1.9pdmnek pedig 6-6,5, tehát 2 liter plusz, számoljunk évi 20000km futással, tehát az évi plusz kb. 120-130ezer ft, cserébe a fent említett alkatrészekre egy vasat nem kell költeni soha, szerintem sokkal jobban megéri. Az már csak a hagyján hogy a hangja is sokkal szebb mint egy 4 hengeres dízelnek.

ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Imádom a dízel kerregő hangját.


Akkor legyen B6-os 1.9TDI? Abban mèg a jó motor van?

ápr. 15. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem vagyok dízelpárti, én akkor is azt mondom hogy 2.0i, de ha mindenképp dízel, akkor viszont az 1.9 AVF nagyon jó. Nyílván a kor és km miatt lehetnek fogszívós meglepik itt is.
ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!