Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105 alá milyen szilentek...

Lada 2105 alá milyen szilenteket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gyári 1300 szíjas 2105, szinte az összes szilent kuka. Kérdésem, hogy ki milyen szilentet ajánl alá, ami keményebb, feszesebb mint a gyári de mégsem veri szét a kasztnit. Újonc ladás vagyok, úgyhogy sárga zöld piros színeket is leírhatjátok melyik milyen, vagy egyáltalán mit érdemes tudni róluk.

ápr. 16. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyári autóba érdemes inkább gyári szilentet rakni szerintem. Ott úgysem érzed meg a különbséget.

Ha jól tudom a piros olcsóbb, kevésbé tartós, a zöld jobb minőség.

ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mad Max2 ***** válasza:

Amilyet kapsz



Ladához alaktrészt venni egyre nehezebb

ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet még kapni utángyártott annyi van mint a szemét, én ha nem kapok gyárit mindig meg szoktam kérdezni egy szerelő haveromat hogy milyen márkát ajánl. Nem kell feszesebb a gyárinál hidd el elég okosak voltak a mérnökök akik kitalálták hogy milyen kell bele. Ha mást nem alakitasz át akkor semmi értelme igazából
ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!