Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer (2009) nem...

Mitsubishi Lancer (2009) nem nyílik ki távirányítóval és amikor ráadom a gyújtást nem történik semmi. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A kocsinkat utoljára kb. 4-5 napja használtuk (addig hiba mentesen működött), de ma reggel nem működik:

- Nem nyílt ki a központi zár gomjával az ajtó, csak a fizikális kulcs részével

- Ezért első körben cseréltem elemet mindkét kulcsban (normál és pótkulcs), de továbbra sem nyitja

- Nagyobb probléma, hogy nem is tudom beindítani az autót: amikor gyújtást adnék rá, abszolút semmi nem történik (pl. konroll lámpák nem villanak fel, stb.)


Mi lehet a probéma?

- Korábbi autónál előfordult, hogy rajta hagytuk a világítást és lemerült az aksi, de ott legalább történt azért valami, amikor ráadtam a gyűjtást. Most a világítás nem volt rajta hagyva. Lehet ezzel együtt, hogy valami annyira leszívta az aksit, hogy amikor ráadom a gyűjtást, akkor nem történik semmi?

- A következő tippem, hogy valamelyik biztosíték ment ki, hát ott még nem álltam neki a keresgélésnek.

- Szerintetek merre érdemes keresnem a hibát, mielőtt hívnék egy szerelőt?

Köszi előre is!



ápr. 17. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor inkább ne nyúlj hozzá. Valószínűleg haldoklik az aksi, vagy teljesen meghalt, ha csakúgy le tud merülni. Vagy valami leszívja, de ez akkor máskor is előfordult volna, ha nem volt mostanában hozzányúlva valamihez.
ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akku lemerült. Első körben töltés, aztán ha lábon közlekedik, akku bolt vagy nagyobb szerviz be tudja vizsgálni a benne lévő akkumulátort, szükség szerint csere vagy sem... és ha fiatal volt az akku, autóvillamossági szerelőnek meg lehet mutatni, hátha valami meríti álló helyben.
ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként utóbbi időben hogyan volt használva, milyen hosszú utakat ment az autó?
ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1,5 hétben csak rövid távokon volt használva, de abszolút semmi jele nem volt, hogy gyenge lenne az akku (pl. télen).
ápr. 17. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány méter a rövid?
ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elromlott
ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!