Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kevés a gáz a klímában, de...

Ha kevés a gáz a klímában, de még működik, soká hűl le, azzal kárt teszek a klímában?

Figyelt kérdés
Engedi a gázt a klímám, de nekem még megfelelő így, hogy éppenhogy fúj hideget, de nem akarnám, hogy bajt okozzak valamiben. Tavaly volt töltve. Használhatom így probléma nélkül vagy tönkre fog menni valami?
ápr. 17. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdte, így használtam pár hétig és egyszer csak rántott egy nagyot a kocsi. Mind kiderült beállt a kompresszor és csere lett a vége. Ha feltölteted megelőzhető.
ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy van hogy nem indul el, ha annyira kevés, hogy bajt okozhat?
ápr. 17. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha elindul akkor normálisan hűt is, ha kevés benne akkor meg el se indul.
ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés, akkor a nyomáskapcsolója el se engedi indulni. Viszont nem csak gáz, hanem spec olaj is van a klimarendszerben, ha az elmegy akkor áll be a kompresszor. 23 éves autom van, és 20 éven belül nem volt klímagáz rátöltve, hűt,de lehetne jobb, de így van ez évek óta, és az alatt belekerült pár 10 ezer kilométer. Szóval én annyira nem aggódnék.
ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!