Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vákumos fékrásegítőből el tud...

Vákumos fékrásegítőből el tud jutni a fel olaj a motorba?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, hosszú állás után eltűnt a fékfolyadék az autóból. Mivel folyást nem látok gyanítom a főfékhengerből átment a fékolaj a fékrásegítőbe. Ráöntögettem, egy ideig jó volt. Mivel szívó benzines a vákum a motortól jön. Lehet hogy onnan szív a motor fék olajat? Mert elkezdett fehér füstöt tolni.


Ez így lehetséges vagy teljesen más lehet a baj?


ápr. 18. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Meddig tart levenni a vákuum csövet és megnézni? Bár ha már annyi olaj lenne a dobban éreznéd a fékpedálon szerintem.
ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemhinném,hogy átfolyt volna,mert két különálló szerkezet egymás mögé építve.

Ha hidraulikus kuplungja van, aminél sok gyártó nem használ külön tartályt, akkor elképzelhető,hogy ott adta meg magát valami, és arra folyt el a fékfolyadék.

ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egy vw golf IV. A fékpedál az utolsó 1centin fog szinte semennyire. Ezért gondoltam erre.
ápr. 18. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak pedig közös tartálya van, és hidraulikus kuplungja. Nézd meg a váltó végét, ott van a hidraulikus kinyomószerkezete, lehet ott folyik.
ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Nekem is a fékrásegítőben kötött ki a fékolaj mint neked. A főfékhenger hibája miatt. Fél litert szívtam ki a devanderből. Nem szívta be a motor. VW Passat
ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!