Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés közben (3.óra) szétmen...

Zachii kérdése:

Vezetés közben (3.óra) szétment a kuplung,szerintetek mi tortenhetett?

Figyelt kérdés

Ma szokas szerint mentem vezetni,félórát tökéletesen levezettem nemnyúlt az oktati sehova se a pedálba se kormányba,viszont egyik kereszteződésnél lefulladtam.

Most ezután nemtudom mi utott az oktatóba,de minden elindulásnal megállásnál úgy nyomta a kuplungot meg a féket mintha az élete múlna rajta,es nemsokkal kesobb indultam volna el egy megállás után,ugyéreztem elengedtem a kuplungot rendesen nem túl gyorsan de az oktató ugyanúgy nyomta,adtam kicsi gázt de a kocsit elkezdtem járatni mivel mem engedte el a lábát az oktató,a jobboldali kuplung szétment teljesen.

Mi történhetett?Oszinten ketlem hogy 1 lefulladás meg egy 3mp tartó járatás utan(kicsi gázzal) szétmenne a kuplung,az nemlehet hogy a folyamatos kuplungnyomogatás az oktato reszerol sem tett jót?



ápr. 18. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném,hogy nem egyből a járatás után ment szét a kuplung,utana meg tovabbmentunk es kb 5perccel kesobb mondta azt hogy valami nem kóser
ápr. 18. 14:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oktatókocsi, speci kialakitású állandó terhelés millió kmel pörgetve nyúzva . Emiatt ne filózz de semmit se írj alá elismerve hogy te okoztad vagy részese vagy a károknak . Ez olyan mint a célszerszám kopik romlik cserés .
ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:
100%

"a jobboldali kuplung szétment teljesen."

Csak 1 kuplung van az autóban. Nincs bal és jobboldali. Csak pedálból és főhengerből van kettő. (A pedál egy dugattyút mozgat egy hengerben és az nyomja a hidraulikafolyadékot a kiemelőcsapágyba.) Ha az oktató oldalán romlott el a főhenger, ahhoz neked semmi közöd. Nem a Te hibád, azt az oktató kezeli. De az sem a nyomkodás miatt romlott el, hanem egyszerűen eljött az ideje.

ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Vagy költséget optimalizál az oktató és addig hajtja a kocsit amíg ki nem lóg a bele, vagy megért neki egy próbát az, hogy esetleg részben vagy egészben veled fizetteti ki.
ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!