Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vihetem máshova műszakizni?

Vihetem máshova műszakizni?

Figyelt kérdés
Ha kértem időpontot egy helyre műszakira elvihetem mégis máshova vizsgázni az autót? Nem lenne jó az ottani időpont, és nem biztos, hogy tudnának egyből adni olyan időpontot, amivel még beleférek az időbe.
ápr. 18. 15:51
 1/5 budai_lány válasza:
100%
Persze de azért ha már lemüszakiztattad illik felhívni az adott helyet és lemondani az időpontot.
ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Komolyan csodálkozok néha, hogy felnőtt emberek mennyire életképtelenek tudnak lenni, de akkor tessék:

-fehívod az állomást

-napszaknak megfelelően köszönsz, bemutatkozol

-elmondod, hogy szeretnéd átrakatni vagy lemondani az időpontodat (dátumot is említve)

-megkérdezed, hogy mikorra tudnának másik időpontot adni

-értelmezed a választ és eldöntöd, hogy jó-e

-ha nem jó egy felkínált időpont sem, akkor sajnálatodat fejezed ki, elköszönsz és leteszed

-ha jó egy időpont, akkor megköszönöd, esetleg megemlítheted, hogy akkor x-án találkozunk y-kor, hogy kiküszöböld az esetleges félrehallást, elköszönsz és leteszed

ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot, #2, én nem az alap kommunikációra voltam kíváncsi, hanem egy másik kérdés alatt olvastam, hogy azon a helyen kell levizsgáztatni az autót, ahol elindítottam a folyamatot, mert ott beregisztrálják valami központi rendszerbe. Főleg erre irányult volna a kérdés. Fel fogom őket hívni és egyeztetek, viszont náluk 99%, hogynem lesz időpont, a mostanit is elég régen kértem, de nem tudom így egyáltalán el tudom-e vinni máshova. HA ez esélytelen, akkor felkészülök arra, hogy kérek majd útvonalengedélyt és úgy vizsgáztatom le, vagy ha lehet keresek és megbízok valakit, hogy vigye el a meglévő időpontra.
ápr. 18. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom, hiszen akármi közbejöhet a megbeszélt időpontban. De a legbiztosabb, hogy ha felhívod őket és megkérdezed. Úgyis illene lemondani az előzőleg lefoglalt időpontot.

Én már vizsgáztattam le úgy az autómat a helyi közlekedési felügyelet vizsgaállomásán, hogy nem kértem előre időpontot. Épp arra jártam és megkérdeztem, hátha... Semmi akadálya nem volt, soron kívül fogadták az autót. Igaz, hogy ez napközben, eléggé holt időben volt, nem délután 4-kor és valószínű szerencsém is volt.

ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol műszakiztathatod, csak azért illik lemondani az időpontot.
ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!