Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Grand Scenic 1.6 DCI...

Renault Grand Scenic 1.6 DCI vagy Kia Ceed 1.6 Crdi kombi? (2010-2012 évjárat)

Figyelt kérdés
Melyik lehet szerintetek a jobb választás? Attól eltekintve, hogy az egyik egyterű a másik kombi. Gondolok itt megbízhatóságra, alkatrészekre, stb

ápr. 21. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Kia, nem is kérdés.

Az már másik dolog, hogy igazából nem alternatívája egymásnak a két autó

ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez így igaz, viszont most valahogy a két autó között gondolkodom. Korábban a Kia-t néztem ki viszont a Renault a hely miatt tetszett meg. (Hátul 3 teljes értékű ülés).

Árban egyébként nincs óriási különbség. Dinamikára 130-116 le a kasztni miatt hasonlónak gondolom.

ápr. 21. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát impulzusvásárlással nem nagyon lehet mit kezdeni innentől
ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a kasztni, hanem a súly fogja jelen esetben befolyásolni a dinamikát. A kasztninak pedig a szélérzékenységben van szerepe. Az egyterűnél feltehetően rosszabb nagyobb sebességnél.
ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Renaultnak sincs semmi baja az ég adta világon. Az egr hajlamos nekik bedögölni elvileg, de sok fut belőle 300.000 felett is hibátlanul. És legalább ez nem kokszosodik. Szélérzékenység annyira nem jellemző rá, volt 3gen scenic a családban 3 db, mindet imádtuk.
ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként amire főként kíváncsi vagyok az az amit az első válaszoló írt. Hogy " kia nem is kérdés". Pontosabban a kifejtésekre. Ez az egyértelmű döntés/válasz a régi francia autót soha elv miatt van? Vagy valóban ennyivel jobb egy kia? Ha igen miben?

Nem döntöttem még egyik mellett sem. Ha esetleg valakinek volt lehetősége mind két típushoz akkor melyiket szerette jobban, és miért?

ápr. 21. 15:10
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy jobb egy kia, lusta kokszgyár.
ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én saját tapasztalat alapján a Renaultra szavazok. Még sosem csalódtam ebben a márkában,bár a Sceniccel konkrétan nincs tapasztalatom.
ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Közel 12 évig használtam dízel KIA-t, 180.000 km-en keresztül. Olaj és szűrőcserén kívül 3 db kormányösszekötőt kellett cserélnem, soha semmi baja nem volt. Azt is a szar utaknak tudom be. Mondjuk 6 litert eszik szemben a francia dízelek 4-5 literjével.
ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Renault jobb. Nagyobb és a motorja is kiforrottabb.
ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!