Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es évjáratú renault...

2000-es évjáratú renault scenic rX4 típusú járművet érdemes venni? Úgy értem megbízható, kényelmes, kell rá sokat költeni?

Figyelt kérdés
Hamarosan nagy családosok leszünk:-) és ezt az egyterűt néztem ki magunknak, amiben elférünk, meg is tudjuk fizetni, de vajon fent is tudjuk tartani, nem romlik folyamatosan el valami? Nem fogyaszt sokat? Csomitartóba beférünk rendesen? Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 10. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az elektromos és az elektronikus rendszere szépen fogalmazva egy hulladék, csúnyán fogalmazva híg ürülék.


Ford Galaxy vagy Opel Zafira nem játszik?

2013. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jesszusom, komolyan? amit még nézünk az a vw sharan, ford galaxy és seat alhambra. a zafira pici 5-ünknek azt már néztem.
2013. jan. 10. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Bezony, érdekes parajelenségeket képes produkálni.


A Sharan és az Alhambra nagyjából ugyanaz a műszaki tartalom , nincs velük túl sok gond, ahogy a Galaxyval sem. Viszont a Renaultot nem ajánlom.

2013. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
van egy renault méganünk (csak 5-en nem férünk már el benne...), annak rendben vannak a dolgai, típushibái jöttek elő, trafó, ablakemelő, aksi. azért is gondoltam még1 rönire, mert már ismerjük, persze az is tiszta, hogy a körtét nem hasonlíthatjuk az almához csak azért mert gyümölcs
2013. jan. 10. 14:34
 5/11 A kérdező kommentje:
írnál konkrétumot, ha megkérlek?:-)
2013. jan. 10. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolom az új Megane, az kifejezetten jól sikerült, de a Scenic nem.
2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2002-es:-)
2013. jan. 10. 14:37
 8/11 A kérdező kommentje:
de ugyanarról beszélünk? ez az összkerékmeghajtású scenic, egy továbbfejlesztett változat vagy mi.
2013. jan. 10. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
A hajtáslánc más, de az elektronika ugyanaz, egy típusról beszélünk. Hol ez, hol az megy el, egyszer a vezérlés áll át vészüzemmódra, egyszer az ABS, pláne így 12éves korára.
2013. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Volt egy 2007-es grand scenic-ünk, és az 1.5-ös dci (és minden más modern rönó dízel) egy hulladék. Keveset fogyaszt jól megy és ennyi az előnye. 3 évesen mindenhol folyt az olaj(tömítések,csapágyak szarok voltak),hamarosan a turbó is feladta a harcot..a tönkre ment turbó miatt minden tele ment olajjal,katalizátort is telenyomta olajjal. Ki kellett vágni a katalizátort(mivel egy új több mint 100e ft) és venni egy új turbót. Azután folyamatosan fullasztó gázolaj szag volt a kocsiban,talán a kivágott katalizátor miatt,de mondjuk tökéletesen össze volt hegesztve szóval érthetetlen.

Motortartóbak is leszakadt csak úgy, 4 évesen..ez mint kiderült a legtöbb renaultnál teljesen normális jelenség.

Jobb első ablakemelő szintén tönkrement,azt nem is csináltattuk meg.

Műanyagok esnek szét rajta,hátul a csomagtartó alján lévő műanyag díszléc mindegyiken fityeg lefelé pár évesen,nekünk még a műszerfalon az egyik levegőbefúvó műanyagja is széthullott,nagyobb sebességnél az ajtókból is valami műanyag zörgés jött.

Nem rég adtuk el,küszködjön vele más szerencsétlen. Én nem vennék ilyen márkájú autót újra,ezek miatt sz.rozzák a francia autókat..

2013. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!