Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem lehet alapjáratot...

Miért nem lehet alapjáratot állítani egy kínai kxd 612-es motoron?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van nekem egy kxd 612-es 125ccm 4t motorom amin kb mikor két éve leraktam még volt alapjárat, most mikor újra elővettem már nincs. Kapott új gyertyát, olajat, üzemanyagot és hiába állítok a tűn vagy a csavarokon semmi nem is reagál rájuk, az úszón is állítottam, új fő fúvókát is vettem. Csináltam már ilyet, de nem kinai blokkon, ott lehetett mit kezdeni vele (tudom kínai gagyi meg minden, de attól még régen működőtt)

ápr. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Leraktad 2 éve, és belerohadt a benzin. Nem kizárt, hogy eldugított valami járatot is a porlasztóban. Próbáld meg valahol ultrahangos mosóban kitisztíttatni. Meg lehet nem árt egy teljes porlasztófelújítás.
ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én másra gyanakodnék bár ki tudja, át nyomtam az egész karbit minden járatot egr szelep tisztítóval meg sűrített levegővel
ápr. 23. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Másra gyanítasz? Nem gyanakodni kell hanem meg kell csinálni akkor.

Leírta az első a megoldást.

tegnapelőtt 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!